Kush e financon PS-n dhe E Ramen per ornganizimin e protestave?

Qe nga perfundimi i zgjedhjeve te 28 qershorit,PS dhe lidershipi i saje ke organizuar protesta neper qytetet e vendit nga jugu ne veri,

qindra persona kane levizur lart e poshte rrugeve te vendit me autobuze e mjete te tjera.

Kush i paguan keto varavingo.Kure do te behet transperenca e ketyre shpenzimeve?

11 Komente

Pse kot jane ne pushtetin lokal gjithe keta socialiste !!!!!!!!!!!!!!!!

Leket e bashkive e te komunave per kete pune perdoren.

I kane detyruar edhe punonjesit te firmosin per pjesmarrjen ne miting ,ndryshe te henen nuk jane me ne pune.

 Parate jane taksat tona qe paguajme ne njesit e lagjeve, taksa pastrimi siç quhen, me miliona leke qe mblidhen.  çdo kryefamiljar apo person i rritur pagoi kete vit 5000-10000 leke, qe i thone 40-85 euro per person. 

Ka pak euro Ramiz Alia me sejmen. Tv, gazeta, apartamente ne tere Shqiperin, banka.

kane hapur banka bisnesmen çimçakezi, petllash, e kapertona.

Gjobat qe u vinin bisnesmenit, kush i vinte Ramizi me trimat.

Mos ja qaj hallin per eurot, kane sa i dalin e teprojne.
Ramizi don qe ne qeveri te jete Edvini se kur te vdesin don te varroset me nderime, se ke kuptuar lojen e kriminelave.

Se di kush i financon, ma merr mendjen qe PS ka shume lek pasi ka 40 vjet qe ka vene ne pune pa gek mek babin e realistit apo lumdrinit te cilet i kane sherbyer partise me punen e tyre shembullore.

Parate tona? Hajt, mos u shqetesoni shume... Prape te Berisha do shkojne. Naften dhe karburantin prape te "familja" do e marrin, duan s'duan...

Kush e financon PS-n dhe E Ramen per ornganizimin e protestave?

Qe nga perfundimi i zgjedhjeve te 28 qershorit,PS dhe lidershipi i saje ke organizuar protesta neper qytetet e vendit nga jugu ne veri,

qindra persona kane levizur lart e poshte rrugeve te vendit me autobuze e mjete te tjera.

Kush i paguan keto varavingo.Kure do te behet transperenca e ketyre shpenzimeve?

 

1 - Komiteti i Drejtshkrimit te Gjuhes Shqipe.

2- Organizata per Luften kunder Analfabetizmit

 

Shihe mire o Pedro se ke 2 fishin e gabimeve... smiley

Po une vetem gjysmat ia vura ne dukje dhe ai u hodh perpjete.

Tani problemi eshte, qe une nuk eshte se kam ndonje fetish per te korrigjuar gabimet drejtshkrimore, por nese ne gjashte rradhe, gjysmat e fjaleve shkruhen gabim, kjo nuk ka te beje me gabime normale, qe vijne prej shpejtesise (ose sic thote Anila Basha "ngaqe shkruaj me 10 gishta&quotsmiley, por ka te beje me intelektin.

Thjesht ti thuash ketij, si ia thone emrin: "Ti mer plak nuk di te artikulukohesh"

rendesi ka qe te marresh vesh se cfare donte te komunikonte personi ne fjale

ka njerez qe flasin me gishta, ka tjere qe shprehen me mire me kenge, me pikture (rama me protesta dhe bertitje)

rendesi ka thelbi

mund te shkruash ne menyre te perkryer por sthua gje, ose mund te thuash nje gje me vlere me nje shkrim shruar shpejt e shpejt...

Disleksia ne te folur dhe disleksia ne te shkruar kane te perbashket ate, qe ne momente te caktuara nuk behet dot lidhja e duhur e synapseve ne tru.

Perse u dashka atehere qe une te merrem me ata qe nuk u punon mire truri?

O Pollo pash nderin sa i financon keta adminat e PPU-se qe te lejne ty te administrosh kete blog? Nuk late gjo pa ble ju punistat e Saliut. Qenkeni Mafja me e fuqishme ne ruzull!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).