A ju pelqen ky peshku?

Don zoti nuk e leshojne ne uje se zemrohen peshqit pa uje(tru),

ketu te PPU.

 

 

 

                               

1 Komente

Realo ai djathtas je ti besoj. Po shef pak si me te tallme , "pak si nen musteqe buzeqesh cobani" . Paske fillu miqsi me kinezet dhe s'na ke pru asnje titull me karas po drejte e tek krapi qe e ka koken plot tru. Per i supe me koke krapi Mbretrit falnin nji krap Realist , kjo jo me te rrejtme smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).