A ju pelqen kjo foto?

17 Komente

Se di pse por sahere shoh dy meshkuj qe grinden me kalon me forcen e rrufese para sysh ky imazh...

Pff..nuk vlersojn asigjo femrat ne kote kohera plot 'colaire'smiley po per ju grindemi mi..per ju pispillosemi.

ene do tallet mileti me ne... eee ca dynjoje poshter

 

Grindeni per territor vaginal, grindeni per autoritet ne tribu, grindeni per per plaçken tuaj te preferuar(femren). Mbasi te keni dale fitimtar kapni femren per flokesh, e terhiqni deri tek shpella juaj dhe aty i tregoni sesa mashkull jeni...Ja perse grindeni! Specie e pothter. smiley

 poshtersia eshte e debatushme.. te pakten ndihemi rehat me vetveten smiley  

e di si eshte puna e ketij territorit vaginal La_rosee?

kur e ke nuk ja di vleren..  smiley 

hate to say I.... Told You So! 

 

Definitely cool

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 15: Voilinist Sarah Charness walks the runway at the Elene Cassis Spring 2012 fashion show during Mercedes-Benz Fashion Week at The Studio at Lincoln Center on September 15, 2011 in New York City. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images for Mercedes-Benz Fashion Week)

 

 

 

Too little, too much or just the right

...size? smiley

A model displays an outfit by Spanish designer Duyos during Cibeles Madrid Fashion Week on September 16, 2011. AFP PHOTO/ PIERRE-PHILIPPE MARCOU (Photo credit should read PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/Getty Images) 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).