A ju pelqen kjo foto?

3 Komente

jo

une jam kunder dhunes

i vetmi rast kur dy meshkuj rrihen duhet te jete per nje femer (as pasuri, as pushtete e asgje tjeter)

kurse femrat le te rrihen gjithomne (eshte sexy)

i vetmi rast kur dy meshkuj rrihen duhet te jete per nje femer 

Kjo qe thua s'ka kuptim. Pse per nje femer e jo per, fjala vjen, dy femra?

xhibi, dukesh si puna e Dantes me ate anekdoten qe e pyesin njehere: mengjesi juaj? Veze pergjigjet. Me pas ne te njejtin vend Dante duke ecur, por pas nje viti, e pyesin...me cfare? Me rigon.Eh Kujtesa e forte smiley

I be nje lidhje kaq fine temave sa duket sikur jane postuar dje smiley LOL...disa here me shpetuan por tani sa shof emrin tend kontrolloj datat. Ky eshte observim, jo kundershtim...se s'ka asgje te keqe te shihen tema te meparshme dhe disa jane mjaft te mira.

 

 

Kjo e gjelave o Wicked krejt smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).