Index of /2009/11

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]10-deputetet-me-te-besuar-te-edi-rames.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]20-vjet-nga-renia-e-murit.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]a-duhet-ngritur-nje-shtepi-perkthimi-ne.html2016-09-30 19:47 120K 
[TXT]a-i-ka-permbushur-brukseli-standardet.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]a-po-i-kthehet-lexuesi-letersise-0.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]a-po-i-kthehet-lexuesi-letersise.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]ah1n1-9-raste-te-reja-brenda-javes.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]ali-pasha-koha-dhe-miti-i-tij.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]ambasadori-gjerman-tre-pikat-ku-ngeleni.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]ambasadori-uidhers-dhe-politika.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]anulohet-prishja-e-koalicionit-pdk-ldk.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]arabizmi-i-gazetarise-shqiptare.html2016-09-30 19:47 154K 
[TXT]argita-juriste-e-qeverise.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]argita-pse-klienti-im-mero-baze-u-kthye.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]arrestohet-belegu-njeriu-i-priftit.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]arrestohet-oficeri-i-policise-ndihmoi.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]arsimi-kriter-themelor-per-vleresimin-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]banoret-e-roskovecit-ne-proteste-te.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]bashkesia-katolike-shqiptare-ne-itali.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]bashkia-privatizon-sinagogen-e-sarandes.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]bdi-me-ose-pa-maqedonasit-ne-nato-dhe-be.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]berisha-refuzon-vazhdoni-protestat-nuk-i.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]berlini-i-ndare-me-dukej-vetja-si-majmun.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]biberaj-klanet-hoqen-nga-pd-njerezit-me.html2016-09-30 19:47 40K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]bruksel-meta-cdo-gje-vec-hapjes-se.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]buxheti-sa-do-rriten-pagat-dhe-pensionet.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]cahet-asfalti-i-rruges-se-kombit.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]ceshtja-baze-leterkembimi-taci-withers.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]cfare-moti-ben-sot-ne-tirane-ta-tregon.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]dalin-rezultatet-paraprake-te-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]dama-plake-po-vjen-perseri.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]delja-e-zeze-e-familjes-bin-laden-i-riu.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]deri-sa-banore-mund-te-mbaje-tirana.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]descartes-gjashte-meditime.html2016-09-30 19:47 91K 
[TXT]dicitura-54.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]do-it-yourself-filozofia-e-hipermarketit.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]durres-kukes-rruge-e-re-mbi-tunel.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]e-nesermja-progres-apo-regres.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]edi-rama-shmang-raporteret-e-ke-se.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]eftiola-rrezohet-ne-prova-shtyhet.html2016-09-30 19:47 87K 
[TXT]ekuilibri.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]ere-cmimi-i-energjise-me-i-ulet-se.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]evropianet-si-qiraxhinj-te-familjes.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]falimentimi-moral-i-mediave-shqiptare.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]femije-pa-femijeri.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]fier-taci-oil-zmbraps-tatimoret.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]fjale-fjale-dhe-vetem-fjale.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]foto-dite-duke-thurur-nje-identitet-te.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]fullani-duhet-ndryshuar-modeli-i.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]fundi-i-modelit-ekonomik-te-tranzicionit.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]gara-mes-enel-dhe-rwe-per-tec-in-me.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]gerdeci-ish-shefi-i-shtabit-mediu.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]gezuar-diten-e-clirimit.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]gezuar-diten-e-flamurit.html2016-09-30 19:47 77K 
[TXT]gezuar-kurban-bajramin.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]gjeneral-agim-shehu-numri-dy-i-tatimeve.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]gladio.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]grabitet-kryevepra-ikonostasi-i-kishes.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]greqi-financat-publike-ne-gjendje-te.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]grushta-gazetarit-mero-baze.html2016-09-30 19:47 247K 
[TXT]guvernatori-nbese.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]halloween-06-09.html2016-09-30 19:47 70K 
[TXT]hapen-shkolla-shqip-ne-greqi.html2016-09-30 19:47 91K 
[TXT]hapet-tiff.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]hell.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]herman-van-rompuy-presidenti-i-pare.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]historia-dhe-ruajtesit-e-se-vertetes.html2016-09-30 19:47 97K 
[TXT]historishkrimi-dhe-kritika-e-historise.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]hmmm.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]i-paparashikueshem-por-jo-i-panjohur.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]incidenti-i-korfuzit-i-rishikuar-revista.html2016-09-30 19:47 155K 
[TXT]interneti-si-fushe-mejdan-i-heroizmit.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]ish-diplomati-replike-me-kadarene-rrefej.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]ju-i-dini-emrat.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]kadare-del-romani-i-ri-kushtar-vajzave.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]karburantet-komandimi-i-tregut.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]kasaforta-prej-gruaje.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]katastrofat-sportive-te-vitit-shqiperia.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]kenge-lamtumire-per-gjumin.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]klaus-firmos-traktatin-e-lisbones.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]klinton-gjate-gjithe-jetes-sime-do-te.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]konference-per-shtyp-e-kryeministrit.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]kriza-e-subjektit.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]kriza-ekonomike-e-greqise-mund-te.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kriza-ne-shqiperi-debat-ne-parlamentin.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]kronike-e-nje-triumfi-te-paralajmeruar.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]kufiri-detar-zbulohen-11-negociatoret.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kur-berisha-genjente-ligjin.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]kur-media-humbet-busullen-e-te-vertetes.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kur-ta-mbledh-murtaja.html2016-09-30 19:47 114K 
[TXT]kushtetuesja-do-shqyrtoje-marreveshjen-e.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]kushtetuesja-rrezon-partite-per-kufirin.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]kushtrimi-krize-an-e-mane-shqipnise.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kusturica-perze-ekipin-e-televizionit.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kuvendi-u-mblodh-ne-seance-plenare-dhe.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]lajmet-skic-policia-bashkiake-shperndan.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]lajmet-skic-remzi-kingu-me-i-kendshem.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]lajmet-skic-ryshfet-rekord-ne-prokurori.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]lajmet-skic-vajza-nga-tirana-kujtohet.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]legalizimet-emrat-e-5161-fituesve-qe.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]leter-e-hapur-kryeministrit-te.html2016-09-30 19:47 104K 
[TXT]letersia-e-shek-xx-zoterohet-nga.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]liberalizimi-i-vizave-serbia-dhe.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]liria-e-fyerjes.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]lufte-nervash-ne-bulevard.html2016-09-30 19:47 209K 
[TXT]majko-vizita-e-metes-ne-serbi-do-te.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]makina-e-gatuzos-bllokohet-ne-tirane.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]manipulimi-i-kujteses-kolektive.html2016-09-30 19:47 270K 
[TXT]matja-e-detit.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]mbi-albert-camus.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]mbi-lirine-dhe-varferine.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]mbi-te-menduarit-dhe-dyshimin.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]mes-nostalgjise-dhe-vrullit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]meta-mbi-daten-e-clirimit-dhe-shkembimet.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]mete-per-projektbuxhetin-2010.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]militanti.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]minoriteti-omonia-te-shnderrohet-ne.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]miresevini-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]miti-shiler-si-u-nderua-tabuizua-dhe.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]mitingu-i-madh-i-nje-kauze-te-vogel.html2016-09-30 19:47 110K 
[TXT]mjaft-note-proteste-ndaj-rritjes-se.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]monumenti-i-george-bush-ne-fushe-kruje.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]mort-shembja-e-rrezikshme-kontrata.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]mund-te-humbin-pushtetin.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]muri-i-berlinit-dhe-keqkuptimi-qe-e.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]nata-e-bardhe-i-jep-gjalleri-tiranes.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ne-cilen-gjuhe-qajne-foshnjat.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]nis-protesta-tre-ditore-e-opozites.html2016-09-30 19:47 283K 
[TXT]nje-apel-publik-per-arsimin-e-larte.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]nje-promovim-i-keq-per-kadarene.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]nje-replike-me-kolegun-fatos-lubonja.html2016-09-30 19:47 99K 
[TXT]olldashi-tuneli-i-thirres-eshte-nen.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ossh-shkurton-1400-vete.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]patrioti-ballkanik.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]pengmarrja-e-botes-akademike.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]permbytjet-situate-e-renduar-ne-shkoder.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]perse-hesht-petraq-kolevica.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]pjerin-ndreu-me-dhane-2-mln-euro-per.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]prefekti-i-tiranes-keltis-kruja-rreh.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]prefekti-i-tiranes-rrihet-per-nje-modele.html2016-09-30 19:47 154K 
[TXT]prifti-shpall-te-pavlefshem-zgjedhjen-e.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]prova.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]pse-eshte-e-pavend-festa-e-clirimit-te.html2016-09-30 19:47 255K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qe-vullkani-ne-martinik-te-mos.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]qindra-arrestime-per-droge-ne-serbi.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]rezart-taci-mediatikisht-fajtor.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]rikthimi-i-censuruar-i-fmn-se.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]rilexim.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]rompoi-dhe-ashton-do-te-drejtojne-be-ne.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]rreziku-real-i-fenomenit-baze-taci.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]rrihet-shpifesi-me-i-madh-i-medias.html2016-09-30 19:47 122K 
[TXT]rritja-e-dritave-kompensim-per-kater.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]rruga-duhet-te-mbaroje-per-diten-e.html2016-09-30 19:47 81K 
[TXT]sa-e-sigurte-eshte-vaksina-kunder-ah1n1.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]sa-larg-jemi.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]sfidat-e-kultures-se-majte.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]shembja-e-pallatit-6-vjet-burg.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]shifra-per-ekonomine-shqiptare.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]shkupi-heq-kombesine-shqiptare-nga.html2016-09-30 19:47 33K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shoferet-e-kukesit-leter-qeverise-na-e.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]shoqata-e-prokuroreve-pse-jemi-kunder.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]shpifjet-publike-dhe-rrahjet-e.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]shqiperi-maqedoni-kosove-plan-per.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]shqiperia-kandidate-ne-be-ministrat-e.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]shqipja-e-njerkes.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]skandali-seksualylli-pango-ben-liber-te.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]spektrat-dhe-realja.html2016-09-30 19:47 95K 
[TXT]spenta.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]sport-hileqaresh.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]standardizimi-i-gjuhes-si-kod-unifikues.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]studentet-e-ubt-proteste-perpara.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]takimet-me-enverin-ne-mal.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]tatimet-ngopin-me-gjoba-karburantet.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]te-gjithe-nxitojne-te-lajne-duart-me.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]te-gjithe-te-rrezikuar.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]terri.html2016-09-30 19:47 70K 
[TXT]thaci-zgjedhjet-lokale-provimi-yne-i.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]thashethemet-e-epokes-sone.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]theksi-tek-familja.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ti-ne-shqiperi-korrupsioni-shenon-rritje.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]tirana-2009-manifestimi-i-librit-shqip.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]tirana-dhe-vllaznia-te-perfshira-ne.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]tirana-kulturore-16-22-nentor.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]tirana-mes-aspak-modernes-dhe.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]topi-topalli-perplasje-per-gjyqesorin.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]trashegimia-ne-te-drejten-nderkombetare.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]tregimi-historiku-dhe-analiza-i.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]tregimi-historiku-dhe-analiza-ii.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]tregimi-historiku-dhe-analiza-iii.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]tregimi-historiku-dhe-analiza-iv.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]trualli-ne-qender-qeveria-e-nxjerr-ne.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]tuneli-i-tre-kryeministrave.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]uje-drejt-katarit-ne-kembim-te-gazit.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]ulja-e-interesave-a-do-te-vijoje-me-tej.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]une-dhe-shqiptaret.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]urdhri-i-berishes-per-kufijte-detare.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]vasil-bollano-ne-shba-ringjall-vorio.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]vetedorezohet-ne-polici-rezart-taci.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]vizat-eurodeputetja-serbia-lobing-kunder.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]votimi-i-pe-per-vizat-e-fqinjeve-fratini.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]withers-denimi-i-agresoreve-te-bazes.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]witherssi-ne-1944-beteja-per-fjalen-e.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]zgjedhjet-e-te-perzgjedhurve.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]zgjidhje-zgjedhje-ose-zgjedhe.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]zinxhiret-e-ndryshkur-te-kohes-sone.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]zvicra-miraton-masen-per-ndalimin-e.html2016-09-30 19:47 198K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80