Zona me internet wireless në Tiranë. Ku?

Kafene, parqe apo institucione... A mund të më renditin Peshqit disa hapësira me internet wireless në kryeqytetin shqiptar. Faleminderit! 

7 Komente

Parqe, institucione s'di c'te te them... por kafene ke plot. Thuajse gjithe baret e qendres e perreth kane Wireless.

Ne Tirane, ke wireless pothuajse kudo.

Te keshilloj qe te pyesesh kur te gjendesh ne ne nje zone te caktuar dhe me laptop ne krahe.. Vetem keshtu do te mund te marresh nje pergjigje me te sakte.

Ana pozitive e sherbimit wireless ne Tirane eshte se ofrohet falas, pervec konsumimit ne bar, natyrisht.

Te pothuajse te gjitha kafet e bllokut.

ke kafja poshte pallatit tim smiley

dhe sigurisht dhe ke shpija ime, ne nje rreze mbulimi gjer ke pallati perballe smiley
po qe aty rrotull me pesemilek n'muj ta jap une wirelessin ene knaqesh smiley

Ene une e ftova tek berbehona ime se e kom ene me wireles, por ma paskan heq ftesen keta adminat. Qekan ene xheloz per gjona koti!

Edhe une te isha pergjigjur, por mesa duket e kane gjykuar si pa lidhje me temen. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).