Regjistri i gjendjes civile online

Po mundohem te gjej regjistrim e gjendjes civile online por pa rezultate. Di qe eshte nje link ne te cilin fut emrin dhe gjen per cdo rob se ku ka lind etj etj.

2 Komente

pse mo, te ka dale ndonje i/e dashur trans, dhe po perpiqesh te gjesh ca seksi ka ne qertifikaten e lindjes e ? smiley

Duhet ta kesh llafin per regjistrin e zgjedhesve, por meqe zgjedhjet marun, e kane heq. Ta kishe bo me kohe kerkimin.

http://95.107.129.14/listat/listatDB/exp...

Une sdi tjeter, i am sorry smiley

Rrofsh. Shyqyr qe bane i her i pun t'hajrit smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).