Pse PPU nuk ka "auditelin" e momentit ?

Ideja e kesaj pyetje me erdhi , sepse po lundroja ne nje forum, ku kishte vetm 1 member, e 1 vizitor, qe isha une.

Mendova pse PPU te mos kete nje auditel, ku shikon se sa vete jane ne ate moment ne Blogun e PPU, sepse ka raste qe hapi PPU, po nuk ka asnje koment , dhe iku duke menduar qe nuk ka vizitor.

 

 

8 Komente

Sepse mund te ndodhi qe ajo mundesi per te pare kush eshte ne linje te nxisi chat-llekun, i cili pastaj duhet pastruar.

Dhe te duket sikur e keni evituar chatllekun ?

As nuk duhet hequr dore nga chatlleku ! Nuk jane te prere me thike dhe them se e zbukurojne por per me teper i "lidhin" blogistet .

Ndryshe PPU shndrohet ne nje vend monologesh pa kuptuar se pse behen e per cfare behen ! Te duket sikur je ne nje shkretetire !

Jo, eshte thjesht mungese kohe keto ditet/javet/muajt e fundit per ti qendruar mbi krye. Kam pune edhe une smiley

Po artikuj shtypi pse sillni kaq pak kohet e fundit? smiley
P.sh. ky artiklli qe solla duket i qelluar. Po te mos ja kerkoj Tushes sot ke Peshku do ta botoni, qofte ate qofte kete qetrin, ne frymen pertej te majtes e se djathtes por me Tushen smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).