Nga fotot me te bukura te vitit (National Geographic)

 Ne hallken me poshte mund te gjeni ca nga fotot me te bukura te botuara nga National Geographic. Ata qe jane te apasionuar pas fotografise dhe natyres, por edhe ata qe zakonisht sillen vec neper tema politike tek PPU-ja, jane te ftuar te vizitojne. Lay back. Relax. Enjoy.

http://fourwinds10.com/siterun_data/spiritual/pictures/news.php?q=1245101530

6 Komente

I pashe para dy ditesh. E preferuara ime eshte ajo e dy babuineve te perqafur.

zotrules, meqe jemi pak a shume ne teme, besoj do ta kesh pare Battle at Kruger (votuar video me i bukur i 2008)

http://images.nationalgeographic.com/wpf/media-live/photos/000/304/cache/national-geographic-photography-contest-winner-people_30481_600x450.jpg

 

In the winning picture in the 2010 National Geographic Photo Contest's "People" category, an Indonesian farmer and his buffalo charge through the mud—"an epic scene" in the words of contest judge Joel Sartore.

 

Also some more from NatGeo photo contest 2010 here.

 Xhibo, kur te marosh se krefmi 2009-ten, a do fillosh pastaj me 2010-ten? Po qe se po, shif se anej nga muaji mars me ka rone nje cels makine. Po e gjete, me boj zo te lutem. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).