Ndokush ka "Mixed Behaviour" 2003 të Anri Salës?

Po mundohem të njihem më tepër me krijimet e Anrit dhe po kërkoj një nga punët e tij filmike, Mixed Behaviour, më duket e realizuar në 2003 . Sigurisht është tepër vonë për ta gjetur të ekspozuar diku, plus Googli dhe YouTubi s'nxorren gjë ne dritë. Nqse dikush e ka, a ka mundësi me e hudh një link këtu?

Flm

3 Komente

un e kam ne dvd po smund ta hedh ne internet per arsyet qe dihen.

 

 

Po e blej direkt nqs shitet diku online po s'kam gjet gjë deri tani. DVD që ke, ka pas qenë hedh ne treg apo e ke marrë keshtu në mënyrë private/profesionale?

private/profesionale. kto lloj videosh nuk para shiten ne videoteka, pervecse ndoshta ne Shqiperi perderisa dhe Creamasters Cycle e Mathew Barney merreshte me qira ne nje videotek aty tek Lana.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).