Natos i mbarojne leket????!!!!

 Lexova  Balkanweb, Natos i mbarojne leket kriza me e madhe ne 60 vjet!!!

Mendimi i pare qe me vajti ne mendje ishte : ERDHEN SHQIPETARET !!!! 

Hahahaha aq te mbare jemi.. A do vazhdojne keta tanet te trumbetojne me te madhe 

qe jemi ne Nato???

 

6 Komente

Ore, pse e lexova Nanos i mbarojne leket une?! Tre here iu riktheva se s'po kuptoja titullin, vetem heren e katert e mora vesh qe ishte NATO-s dhe jo Nanos...

A thua t'i jene mbaruar dhe Nanos leket? smiley

se te rri menja dite nate tek nanua prandaj.

Eee, ashtu do i mbarojne dhe BE kur te futemi ne  smiley

Sa u ngaterru me  Gjeneral Imamin, doli edhe Nato piramide. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).