Kritikofobet, jo tej se majtes dhe se djathtes

Qiviria, ja keni bllokuar komentet, gabimisht ndoshta, ketij shkrimit.

Hiqjani pak drynin se desha te pyes ca ka bere konkretisht ky Andrea Stefani, dmth ca ka kritikuar Ramen konkretisht qe e paskan persekutuar kaq shume?

 

1 Komente

P.S. Mbasi ta hapni ate mund ta fshini kete kuptohet, qe mos behet pafshire dhe rremuje dynjaja. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).