Foto humoristike

Sikur kemi pasur nje teme te tille, apo jo? Kerkova po s'po gjeja ku ta vija kete foton. smiley

 

http://img111.imageshack.us/img111/574/633688632157625560mtrus.jpg

27 Komente

mua me duket sikur po bejne dashni me koke poshte smileysmiley

skulpture do jete patjeter smiley

po ti ketu gjete me e vone kete foto?sikur nuk kishte vend tek oborri i ps-se.

S'e di kush eshte me shume per te qeshur, fotoja apo komentet tuaja. smiley

Ketlina, po dhe ti qe je ne Amerike s'e di? Eshte Mount Rushmore pra se late nam, me skulpturen e kater presidenteve te shquar te Amerikes. smiley

Nga prapanica mua me duken te gjithe njesoj smiley sorry po keta paskan qene shalet e kokave te shtetit mer. Si nuk i dallova hic smiley

Pse ore Xhib, facia da culo, ç'fare kuptove?

na mer gjib, meqe ke tema fejsbukut sja vle me tu pergjigj

E Manja used-to-be-peshke predakshen

http://img35.imageshack.us/img35/9996/saliberisha2.jpg

Ca pati Manja qe iku nga peshku? Ti zeterele qe ja kerkoje dite nate di gje? smiley

Ah sikur te mos ishte e djathte Manja do bente dhe foto me Ramen, jo vetem me Birishen.

http://img11.imageshack.us/img11/5173/saliberisha.jpg

 

Remember Manja, peshkja e arratisur? smiley

 

http://img199.imageshack.us/img199/5897/berishagrua.jpg

 

 

http://img94.imageshack.us/img94/5301/ramapule.jpg

 

xhibo, une te denoncoj, ia ke marre nga fb-ja manjes keto smiley

foto te papame.

njera me e bukur se tjetra.

Profesioni sipas gjatesise se pantallona-shkurtrave

 

http://2.media.collegehumor.com/collegehumor/ch6/d/1/collegehumor.0670002d6d67b83426a6cdb1b9a1455c.jpg

 

Na kane quajtur 'eurotrash' lol

o figure! There is still a stupid smile on my face! smiley

 

I do the same everytime someone is telling me that they have a stupid smile on there face smileysmiley

 

You can pick your presidents & you can pick your nose - apparently you can also pick your president's nose.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).