Cili eshte urimi yt?

Dje kryeministri kishte ditelindjen.Stafi dhe kabineti ne dhuraten simbolike kishin shkruar : NJE BURRE  ME KURAJO KRIJON NJE SHUMICE

Cili eshte urimi yt me lakonik dhe domethenes?

12 Komente

kurajo eshte fjale e huaj, ne shqip ben GUXIM. gjithashtu ne politike shumica krijohet me DEMAGOGJI dhe jo me kurajo ose guxim. keta lloj trimash nuk i ndjek njeri. 

ndersa per salen urimi eshte : gamor ti gamor kush t'vuni, sot a neser valo druni. 

Urimi im eshte:RRofsh 200 vjet se na bone me leke.

 lol ti duhet t'i jesh burri goces me duket

o te hongert goja mjolt o hajdar,po ce do nuk jam,mgjth dynjo e gjate nuk i dihet.

dhe se harrova hajdaro,une nuk tha she na bone milionere me euro,por me leke.

Marrte sa me shume nga ditet e Spikerit, Veriorit, Lumidrinit, Realistit, Thought Policit_ dhe nga ditet e gjithe idhtareve te vet...

It is a fair wish, ain't it boys?

Nje burre me karajo qe  krijon nje shumice burrash te c'burreruar qe i shkojne pas.

Hajt dhe vitin tjeter ne azil politik ishallah.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).