Cfare eshte shkrimi/komenti "Zoti" qe nuk me lejohet te hyj?

Klikova tek shkrimi/komenti "Zoti"

Mora pergjigjen

Ndalohet hyrja

Nuk keni të drejtë të futeni në këtë faqe.

 

Peshku pa uje paska dhe faqe te vecanta per njerez te vecante?

6 Komente

nuk u gjindkërka. mu shuajt besimi.

ppu-ja eshte si pallati i endrrave, mer tom. ka ca vene qe vetem bashendrroreve iu lejohet me hy. pse t'gjith doni ju? smiley

m'kujtoi nje anekdote qe qarkullote per bab myslymin. i shkun i dore nga katundi vet ene ne muhabet e siper i than "po si na rrejte o bab, ti na thojshe qe do hajm me lug florini". I thot baba, po me lug florini po haj un, pse pasekni dash t'gjith ju, mer qafira?...

me zotin ske pune

jane do gjona qi si kupton ti or toko

si psh me ngrefet mue dhe postoj nji shkrim me teme : hec ma TM

edhe admini si ka bo aprove akoma

mirpo po mu ngref mu ene i fus dhe nji koment atij shkrimi, meqe jam autore dhe dhe e kam te aksesushme fushen e komentit, ai koment shfaqet ke lista e komenteve ne te djathte te peshkut (zoti bekofte te djathen lol)

edhe ti si kurioz i madh klikon mbi titullin : hec ma TM

edhe pasanaj te del qai mesazh qi te ka dale, sepse ske te drejta ta shofesh se shkrimi nuk eshte bo approve.

po s'besove, boje i shkrim vete ene provoje

ja naten e mire smiley

Flm Ruzhdie. Sic kam thene me poshte pyetja ishte bere shume kohe me pare dhe meqense peshku nuk e pa te nevojshme ta nxirtedhe teme jepte nje pergjigje, bera vete ca eksperimente dhe e gjeta. Eshte tepke ashtu sic thua ti.

Flm edhe njehere

Qe kur eshte kjo pyetje? Mbaj mend qe e kam bere shume shume kohe me pare dhe nuk doli. Tani po me ben te dyshoj qe jo vetem peshku paska xhepa te vecante per njerez te vecante por edhe ruan per raste te vecanta shkrime te vencanta. UAAAAAA smiley

Pse admin nuk nxjern te pakten nje nga tre shkrimet qe kam qe ju kam dhene  kohet e fundit, por nxjerin nga arkiva nje pyetje qe ka ju eshte derguar prej muajsh e muajsh me pare? Apo per te me thene te mos merzitem qe tre shkrimet nuk po dalin. Te mbaj shprese se nje dite mund ta shohin driten e peshkut pa uje nga fundi i oqeanit ku kane rene

Vallaj Billaj nuk e kuptoj smiley

Qeveria e popllit ka qe prej vitit 65 qe eshte ndru leku dhe s'kupton . Prape lek te vjetra e te reja . Ti do me kuptu menjehere admin. e PPU . I modh qeke vallai bilai smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).