Cfare eshte bere me ndertimin e HEC-ve te vegjel?

Te pakten deri ne Shkurt te ketij viti, nga ana e qeverise ishin lidhur 18 kontrata me private (te perzgjedhur nepemjet tenderave)per ndertimin e HEC-ve te fuqi te vogel. Meqenese zyrtarisht nuk kam gjetur ndonje informacion se cfare behet me vazhdimesine e tyre, do te isha shume i lumtur nese ndonjeri nga ju ka ndonje informacion per kete ceshtje dhe sigurisht qe mund ta ndaje me ne.

Faleminderit

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).