3 Komente

te kishte shtet serioz, do ta shikoje mire sei do ti trajtonte ato kafshe

armet kot i kane ata legena qe marrin rrogen kot?

provo te godasesh me gure nje polic ne nagli, gjermani apo kabul, dhe shiko se cfare te gjen

une thashe se makina do u sherbente si mburoje policeve, po shoferi ia futi e s'pyeti fare qe i la hapur fare policet e tjere..

Shifeni me kujdes ate filmimin dhe makinen ne ikje. Osht njoni aty mren, Dortomuz duhet ta kete emrin, qe e hap krahun mire dhe me intesitet te larte mbi ndonje fakir-protestues-qafir qe kane mundur te futin ne makine (kjo eshte dhe motivi i ikjes se makines me shpejtesi ma merr mendja)...

... Ku eshte ai Gjibi mer, se do ta kishte vene dhe kete tek, "te hapet furgoni i pulicise" ...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).