Konsultimi

Konsultimi me publikun nuk eshte nje formalitet i kote. Aty dalin ne drite me imtesi problemet.
-ky pallati qe keni parashikuar ketu ma ze driten mua.
-ky pallati tjeter me ze daljen ne rruge dhe duhet ti bie nga kina pastaj
-edhe sot na vjen uji me pikatore jo me te dyfishohet konsumi

Gene

4 Komente

Sidomos kjo puna e ujit eshte aman aman!!!!

-ky pallati qe keni parashikuar ketu ma ze driten mua.

-ky pallati tjeter me ze daljen ne rruge dhe duhet ti bie nga kina pastaj

-edhe sot na vjen uji me pikatore jo me te dyfishohet konsumi

...

- une kam bere nje shtese qe praktikisht ka dyfishuar gjeresine e pallatit dhe ka pergjysmuar profilin e rruges. Kur do me prishet?*

*) por pastaj u zgjova nga "makthi" dhe vendosa te mos ta thoshja! smiley

paskeni ngel keq per thenie dite kshu?

 

 

Mos u emociono smiley ceshtjen e ujit e kam kunj personal.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).