Index of /2009/10

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]1-vit-me-pare.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]6-vjetori-i-lumturimit-te-nene-terezes.html2016-09-30 19:47 98K 
[TXT]8-rregulla-per-te-shkruar-tregime-te.html2016-09-30 19:47 99K 
[TXT]11-e-femijeve-nuk-shkojne-ne-shkolle.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]14-vjet-i-zhdukur.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]a-do-te-vijoje-jeta-ne-rreshen-dhe-ne.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]a-flet-baudelaire-shqip.html2016-09-30 19:47 108K 
[TXT]a-mund-ta-dime-kush-dhe-ku.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]agonia-e-te-qenit-aty.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]ah-kjo-jete.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ajri-i-tiranes-2-vite-jete-me-pak-per.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]akuza-te-ashpra-bashki-qeveri.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]alkooli-ndalohet-shitja-pas-ores-20-ne.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]analistet-si-profete.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]analize-nen-nje-kendveshtrim-etik-e.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]armo-sfidon-tatimet.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]arrestohen-12-police-kufitare.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]babai-i-mire-dhe-femijet-e-tij.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]barrierat-e-qyteterimit.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]beqir.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]berisha-neser-ne-prishtine-ne-axhende.html2016-09-30 19:47 143K 
[TXT]bildt-vonesa-per-shqiperine-teknike.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]bill-klinton-te-dielen-ne-kosove.html2016-09-30 19:53 121K 
[TXT]binjake-virtuale-bamir-topi-dhe-sarah.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]biznes-i-madh-me-5-milione-leke-xhiro.html2016-09-30 19:47 62K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]blushi-edi-rama-eshte-nje-politikan-i.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]bojaxhi-iken-nga-kesh-ja-shkaqet.html2016-09-30 19:47 101K 
[TXT]bojkoti-rrezikon-pezullimin-e-paktit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]buletini-i-luftes.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]burgu-i-kafsheve.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]cana-lojtari-i-javes-ne-ligen-premier.html2016-09-30 19:47 17K 
[TXT]cmimet-princi-i-asturias-2009.html2016-09-30 19:47 108K 
[TXT]dakord-kulla-po-rrethimi-i-saj.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]deklaratat-politike-media-dhe-paniku-ne.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]deputetet-kurnace-asnje-fond-per.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]dialog-nderkulturor-ne-ballkan-poeteka.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]dicitura-53.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]dollari-dhe-valuta-e-re-boterore.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]doni-te-jetoni-gjate-atehere-pervishjuni.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]dritero-agolli-shkrimtari-i-njohur-mbush.html2016-09-30 19:47 123K 
[TXT]dy-poezi-nga-edoardo-albinati.html2016-09-30 19:47 100K 
[TXT]e-ardhmja-permes-te-kaluares.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]e-kunderta-e-nje-fjale-prej-burgu.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]e-verteta-jo-vetem-mbi-akademine-e.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]edhe-nje-here-mbi-dumbabizmin.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]efektet-qe-pati-renia-e-murit-te.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]emailet-e-dritan-priftit-provat-qe-kam.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]energjia-e-eres-studimet-ende-te.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]energjia-sa-shtrejnte-e-blejme.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]erika-camaj-jeta-ime-me-martinin.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]festivali-i-gjirokastres.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]filmi-gjalle-perfaqeson-shqiperine-ne.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]fjala-e-plote-e-kryeministrit-berisha-ne.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]fshatrat-turistike-pronat-cregjistrohen.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]gafa-e-dites-ferdinand-xhaferri.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]gazetare-biznesmene-apo-biznesmene.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]gazetari-zedhenesash.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]gazetat-kulturore-po-vdesin.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]gjirizet.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]google-ju-sugjeron.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]gremza-hapat.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]greqi-laos-nje-milion-emigrante.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]hilary-mantel-rremben-man-booker-prize.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]hipokrizia-me-lirine-e-biznesit.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]historia-ne-optike-gjelkokoshesh.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]i-denuari-per-korrupsion-ne-krye-te.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]inati-i-perendise-me-shqiptaret.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]intelektuali-shqiptar-ky-deshtak.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]ish-presidenti-moisiu-ne-gjyq-per-dosjet.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ishe-njeri.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]jam-yt-bir-nuk-jam-i-huaj.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]jetime-dhe-pa-shtepi.html2016-09-30 19:47 123K 
[TXT]joni-duhet-te-jetonte.html2016-09-30 19:47 180K 
[TXT]ju-rrefej-per-shqiperine-time.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]kapadailleku-shqiptar.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ke-shqiperia-ende-shume-pune.html2016-09-30 19:47 80K 
[TXT]kerpudhat-e-betonit.html2016-09-30 19:53 167K 
[TXT]kesh-me-fitim-shlyen-borxhet.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]keshilli-bashkiak-debate-te-ashpra-per.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]klithma-e-muzeut-te-shkencave.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]klubi-i-librit-te-peshkut-murtaja-albert.html2016-09-30 19:47 126K 
[TXT]kolonel-myslim-pasha-pakti-detar-me.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]koloneli-ne-rezerve-perballe-shtetit-dhe.html2016-09-30 19:47 106K 
[TXT]komisioni-i-venecias-e-konsideron-anti.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]kompleksi-i-naimit.html2016-09-30 19:47 93K 
[TXT]konfindustria-ka-kompani-piramidale-te.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]konsultimi.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]kopeja-dhe-mendja-e-hapur-keshtu-munden.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]kosova-evropianet-e-rinj.html2016-09-30 19:47 110K 
[TXT]kosovaret-surprize-berishes-shtepine-ia.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kritikofobet-jo-tej-se-majtes-dhe-se.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kriza-politike-tre-skenaret-e-zgjidhjes.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kunder-thjeshtimeve-mbi-komunizmin.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]kur-lajmi-seshte-pozitiv-eshte-pozitive.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]kush-e-financoi-levizjen-anti-italiane.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]kuvendi-kosovar-ratifikon-paktin-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]leksione-ne-orient-express.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]lindja-e-analistit-dhe-vdekja-e.html2016-09-30 19:47 333K 
[TXT]liria-e-shtypit-keqesohet-gjendja-ne.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]lubonja-merr-cmimin-sergio-vieira-de.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]lufta-per-rregullat.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]majtas.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]malaj-thyen-bojkotin-futem-vetem-ne.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]malajenergjia-qeveria-po-i-mbart.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]mandatet-fantazme-te-pd.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]mangesi-ne-vleresimin-e-tec-it-te-vlores.html2016-09-30 19:47 84K 
[TXT]manjani-rama-e-ktheu-ps-ne-nje-ojq.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]marreveshja-me-greqine-jep-doreheqjen.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]marreveshja-per-kufijte-me-greqine-meta.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]marreveshja-per-ujrat-shtyhet-ratifikimi.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]marreveshja-per-ujrat-zgjohet-opozita.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]mars-1997-nje-tragjedi-pa-fajtore.html2016-09-30 19:47 153K 
[TXT]mastero-mania.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]mbamendja-nacionale.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]mbi-doreheqjen-e-bojaxhiut-dhe-jo-vetem.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]mbi-linjat-kryesore-te-politikes-se.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]mbledhja-nje.html2016-09-30 19:47 147K 
[TXT]mediatizimi-i-historise.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]menyra-me-e-keqe-per-tu-bere-i-pasur.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]miku-i-shkelzen-berishes-del-pronar-ne.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]ministri-nishani-flet-per-reformat-ne.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]mjaft-doktoruam-le-te-mesojme-pak.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]mungonte-uji-i-ngrohte-per-danezet-fifa.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]murtaje-o-shokoooo.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]ndahet-nga-jeta-shkrimtari-dhimiter.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]ndertuesit-qeveria-po-na-kthen-ne.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ndreka-leksion-nga-karroca-e-invaliditi.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]ne-corovode-duke-priturper-nje-pune.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]ne-pritje-te-kritikes-se-re.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ne-shpatin-e-poshtem.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]ne-shqiperi-krijohet-partia-per-drejtesi.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]nga-arkivat-ne-territor-a-do-te-kete.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ngushte.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]nje-harvey-milk-per-shqiperine.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]nje-histori-e-denje-per-roman.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]nje-poet-drejton-onufri-n.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]obama-merr-nobelin-per-paqen.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]opozita-nis-protestat.html2016-09-30 19:53 108K 
[TXT]opozite-eshte-pergjegjshmeri.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]opus-317.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]pakti-detar-topi-besoni-tek-insitucionet.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]pakti-me-greqine-matjet-nisen-nga-muret.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]pavaresia-e-letersise-e-veshtire.html2016-09-30 19:47 375K 
[TXT]pazari-im-me-ilir-meten.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]per-nje-vendi-pune.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]percartja-e-instat-it.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]perfundimisht-mbyllet-pa-afat-tuneli-i.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]pergjigje-pellumb-xhufit-dhe-te-tjereve.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]perkrenarja.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]peticion-kunder-marreveshjes-per-kufijte.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]pinari-si-mediu-mina-me-sahat-ne-gerdec.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]poetit-korrekt.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]poezi.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]politika-ndryshe-e-medias-se-djathte.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]prifti-nis-klientelizmin-interesat-nga.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]problemet-me-simbolet-e-shtetit.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]progres-raporti-e-mban-shqiperine-larg.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ps-kthen-syte-nga-elektorati-i-djathte.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]pune-vetem-per-pd-istet-e-lsi-stet.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]pyetje.1.html2016-09-30 19:47 24K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qeset-plastike-si-nje-kercenim-per.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]qeveria-nxjerr-ne-shitje-3-500-makinat-e.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]realizohet-harta-e-arkeologjise-nenujore.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]reforma-e-makinave-dhe-shteti-ligjor.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]reportazh-ne-shtepine-e-vellezerve.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]rexhep-qosja-cfare-fshihet-pas-skandalit.html2016-09-30 19:47 119K 
[TXT]rilindasit-dhe-ali-pasha.html2016-09-30 19:47 159K 
[TXT]rizgjimi-i-privatizimeve-sekrete.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]rrafshohet-muri-antik-ne-finiq.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]rrenjet-e-nacionalizmit-shqiptar.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]rrjet-prej-merimange.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]rrogat-bojkotuesit-e-ps-leter-topallit.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]rtsh-me-mire-te-mbyllet-apo-te.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]sdua-te-pikellohet-kush-per-fatin-tim.html2016-09-30 19:47 125K 
[TXT]serbet-ne-kerkim-te-vajzave-shqiptare.html2016-09-30 19:47 88K 
[TXT]serbi-inisiativa-te-reja-per-kosoven.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]sfida-osmane.html2016-09-30 19:47 88K 
[TXT]shembet-pjeserisht-hoteli-ne-plazhin-e.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shendetesia-ne-plan-te-pare.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]shetitje-naten.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]shija-e-hidhur-e-nje-iftari.html2016-09-30 19:47 32K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shqiperi-turqi-marke-unike-per-te.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shqiperia-dhe-pozita-e-saj.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]shqiperia-do-te-ndertoje-tete-shkolla-ne.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]shqiperia-e-kosova-nje-perse-jo.html2016-09-30 19:47 277K 
[TXT]shqiperia-nen-syrin-e-sherbimeve-sekrete.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]shqiptari-njeriu-qe-mbiu-nga-dheu.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]shteti-bllokon-prodhimin-tek-armo.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]shteti-pa-dinjitet.html2016-09-30 19:47 183K 
[TXT]sikur-guret-te-flisnin.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]socialistet-ne-pushtet-papandreu-44.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]socrealizmi-dhe-brezi-pepsi-cola.html2016-09-30 19:47 91K 
[TXT]strazburg-shqiperia-e-bosnja-ne-listen-e.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]te-pohosh-dicka.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]telenovela-edi-ramaco.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]the-economist-shqiperia-dhe-maqedonia.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]themelohet-universiteti-i-prizrenit.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]tirane-elbasan-per-18-minuta.html2016-09-30 19:47 81K 
[TXT]topi-kunder-vendimit-te-opozites.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]traktati-i-lisbones-irlanda-thote-po.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]tremujori-fatlum.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]tri-kryevepra-gjate-episodit-3-te.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]tuneli-i-kalimashit-me-para-ne-dore.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]turizmi-shqiptar-ne-dore-te-nikolle.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]tvsh-si-guri-sizifit.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ty-ti-fal-te-gjitha.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]uithers-respektoni-te-drejtat-e.html2016-09-30 19:47 213K 
[TXT]vorbulla-e-lumit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]votat-u-grabiten-per-pushtetin-e.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]vritet-mjeku-brenda-ne-spital-autori-ne.html2016-09-30 19:47 177K 
[TXT]withers-imuniteti-jo-mburoje-per.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]xhejms-belushi-merr-shtetesine-shqiptare.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]xhihadi-i-pamundur-i-artan-kristos.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]zgjedhjet-jane-per-politikanet-jo-per.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]zhurmat-pasojat-dhe-nevojshmeria-per.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]zogu-ne-arkivin-e-life-magazine.html2016-09-30 19:47 103K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80