Berluskoni - Obama: Abbronzato nr. 2

http://digilander.libero.it/WinstonMontag/immblo_file/berlusconi%20nero.jpg

 

Berluskoni, mbasi eshte kthyer ne Milano nga takimet e G20, i thote disa simpatizanteve duke qeshur: 

"Ju percjell pershendetje e nje personi qe quhet...njeri qe eshte i nxirre nga dielli...Barak Obama. E cuditshme, po ata shkojne ne plazh per banjo dielli bashke, se dhe gruaja e tij eshte e nxirre nga dielli."

Marre nga Telegraph.

 

5 Komente

Ky osht pjerdh mer daje! E cuditshme se si merren talionet akoma me ket? (|:

kjo eshte e forta se Italianet nuk merren fare me te. U moren njehere amerikanet, por e pane qe nuk ia vlente dhe hoqen dore. Ndersa shqiptaret vazhdojne e merren dhe e vene ne krye te bllogjeve smiley

gre, po ne krye te faqes s'vihen vetem artikuj serioze apo te zymte mo, nuk quhet peshku ne xhenaze, quhet peshku pa uje. smiley

Ja p.sh. nje tjeter artikell i denje per krye/postime shkurt do ishte kjo Lost in translation, po s'di si vihen fotot ketu me slideshow, mbase i ven qivria. smiley
 

 

sido qe ta marresh nuk perbente lajm xhib... po kjo qe ke sjelle ketu eshte e lezetcme smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).