Qeveria e Re

Luaj edhe ti Toto - Qeveri.

Si e mendoni.

 

Bode ne ekonomi i here, si gjithmone.

Meta zvkryem.

Noj tjeter?

6 Komente

Me lejo te luaj me kombinim.

Varianti 1  - METE ndahet ne dy: EET dhe M.Energj.

Meta- kryetar kuvendi

Dritan Prifti - Minister i Energjetikes

Genc Ruli - Minister i ekonomise

Mediu - Ministri i Mjedisit

Varianti2: Nese METE nuk ndahet, Ruli mban postin aktual, te tjeret e lartcituar idem.

Kaq he per he qe te kem fitoren e sigurte...

Bode ka qene i financave mer daj, asiher n'ekonomi.

Ceshtja eshte te Ruli apo te mos Ruli smiley

Bedrije, ka qeveri pa Rulin, mi?! jooo, s'e besoj. smiley

une kam hallin e motrave tona.

dmth te grave smiley

A thu do  njelet nai koqe veni ne qivirri per to ?

 

S'di ca te them per vene qyce ( ministrina me i fjal), por ca shoqka te miat qe mahen me buke qeverriu i kan gatit venet... Une per vete time, them "jete te gjate e lumturi familjare" padronit tem! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).