Kush do te behet kryetar ne PS, Rama apo Lakrori?

Ka disa dite qe ka filluar gara per kreun e PS-se, dhe deri tani nuk kam pa asnje ndryshim ne programet e dy kandidateve.

Kujt do ti besojne socialistet?

3 Komente

shqiptaret jane si delet, shkojne pas me te fortit, ram-ushi i mban me dhune

Une them qe Namik Dokle nuk do te fitoje.

Me falni,kujtova se ishte fjala per zgjedhjen e presidentit ne 1991 ku ,me qe duhej te ishin dy kandidatura,Krahas Ramiz Alise u fut edhe Namik Dokle.

UNE VOTOJ PER... BYREKUN ME LAKER

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).