kur reklamohen postimet e mia?

para disa ditesh kam derguar tri shkrime- poezi.  Me sa shoh ende nuk jane publikuar.  Kur do te publikohen dhe si mund ta kuptoj kete?

1 Komente

 publikoi ketu, shtoi si koment po ti kesh kaq merak. ose hap nje Blog personal, vendose lidhjen e tij ketu, dhe publikoi nepermjet blogut siç bejne shumica. nuk ke nevoje te mbash rradhe smiley

 

ps: duhet me qen kreativ jo vetem ne krijim poezish por edhe ne postim te tyre.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).