Ku te iki Rama?

Levizja MJAFT ne Korce : "RAMA COHU DHE IK".

5 Komente

Nga poltika,se nuk eshte politikan

nuk besoj se ne shqiperi ka politikane....por sidoqofte qarkullimi eshte gjithmone i dobishem edhe tek uji.

kur doli kjo? te mjaft.org ska as1 njoftim

Ti me targa Tirone thellohu pak ne media.

Le te kthehet ne France

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).