Ku mund te shoh ndeshjet e NFL ne Shqiperi?

..rrofshi.

2 Komente

gjergj, online @ atdhe.net ose livetv.ru

edhe supersport i jep, komentatoret shqiptar jane komplet out po nderro audion dhe degjon komentin origjinal te FOX ose CBS

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).