Genc Ruli guvernator i Bankes se Shqiperise

U takova sot me dy deputete demokrate. Me thane se Sala po e pergatit Genc Rulin si guvernator te Bankes se Shqiperise, qe do te nderrohet ne 2011. Por Ruli ka probleme shendetesore dhe numri dy ne liste eshte Ridvan Bode. Komenti juaj?

10 Komente

Sa mire.

Jam fans i Gencit, keshtu qe do kem  mijera  autografe te tij.

Ja uroj vetes e gjithe peshkatareve  te kemi mijera e mijera autografe te Gencit e te ish guvernatoreve.

Te dyja jane kandidatura skandaloze. Me vjen mire qe i kam konvertuar te gjitha leket me kohe, c'ti besh qe bankat e n.2 ofrojne vetem 1 muaj currency futures dhe smund ta shortosh lekut me leverazh 1:10 te pakten

ti fol qe i ke leket ne valute. Une thjesht mendova se ishe fans i Gencit

Sa 'fisheke' i kane njele ne brez BSh-se? Se, sic kane ardhur punet, tani problem eshte municioni jo 'gishti' qe shkreh kembezen.

Tek peshku mund te vine kushdo, po se do vije edhe nje kambist, kete se kisha besuar.

 Ehe Qafir, ti e di qe shqiptaret jane pakez gjumashe...por kur zgjohen ama...keshtu qe prandaj ata nuk po nguten ti kthejne leket e tyre ne valute...por po ua tha truri...e bejne kete aq shpejt sa guvernatori nuk do te kete kohe te kape avionin e linjes me te pare. Ceshtje temperamenti.

 

How much worse than this can it get? so, who cares?

Perfitoj nga rasti t'u uroj te gjithe komunisteve te PD-se jete te gjate dhe u befshin 1000 vjeca. Dhe uratat e popullit u ndritshin ditet e jetes se tyre e u befshin trima si Enveri jalla.

PS: marrshin sa me shume nga ditet e elektoratit te tyre, jalla!

:-D :grin: smiley :-D :grin: smiley :-D :grin:

 Zotrules, PD-ja ta shpif por LSI i ka kaluar. Pastaj kane perballe partine e misionarit te lejeve te ndertimit qe kuptohet sa rezistence te forte u ben dhe.... beteja e fitorje te medha na presin. 

I can assure you it can get much much worse.

no assurances sip my sap, my man.

Nuk me duhet gje fare me lejet e ndertimit, me ata qe i japin apo ata qe thone se s'duhen dhene...

Ti arrin te kuptosh qe ata po behen miljonere e populli po hahet mish???

you say it can get worse than this??? our nation's stupidity has reached unrivaled heights!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).