Cfare eshte?

C'eshte ajo "shprehja e momentit" qe del gjithmone aty te peshku?

Kush e vendos ate? Jo thjesht te faqja e pare, po si percaktohet cfare ja vlen te jete "shprehje e momentit" dhe nga kush? (nese ka nje "kush&quotsmiley

Kam vene re qe nganjehere "shprehja e momentit" eshte shume e gjate per te qene shprehje, nganjehere permban disa presje (,) ne te gje qe i ben te humbase momentumin e te qenit thjesht "shprehje"...

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).