Cfare eshte kjo?

Pse lexoj:

Një admnistrator i faqes ka cilësuar llogarinë tuaj si llogari abuzive, me shumë gjasa si rezultat i komenteve tuaja. Si rrjedhim, sistemi ju ka caktuar një limit prej 10 komentesh në ditë. Statusi si përdorues abuziv mund të hiqet nga një administrator.

?

Pse nuk e thote emrin e adminit qe ti dergoja nje mesazh privat ku ti kerkoja falje , ose ta shaja me cte kete e ku ti kete?

19 Komente

Po te sillesh mire dhe mos besh me prapesira adminat do te ta heqin limitin e komenteve. Keshtu vepruan edhe me mua para nja 2 muajsh , por mbas reagimit tim pozitiv, ata ma hoqen. Mos u merzit, gjera qe ndodhin.

 

reagim pozotiv?

hahaah

do reagoj si rama kur humbi zgjedhjet

Une nje keshill t dhashe, ndersa ti, me prapsite e tua kerkon ti politizosh edhe keto keshilla. Me keto reagime ske gje ne vije o djalosh! Adminat jane te rrepte kur vjen puna per ndeshkime dhe ceshte me e keqja nuk pranojne as edhe miqesira. Jane shume te drejte dhe te paanshem tamom si Sali Ram Berisha.

 

smiley

Pse nuk e thote emrin e adminit qe ti dergoja nje mesazh privat ku ti kerkoja falje , ose ta shaja me cte kete e ku ti kete?

....pas kesaj qe the perveç 10 ave maria e 10 pater nostrum ne dite, per pendese shtese do te fshikullosh veten me kamzhik si albini i Kodit Da Vinci

7oTRXS2pACJSM:http://eco86.altervista.org/_altervista_ht/codicedavinci/silas2.jpg" width="95" style="border-right: 1px solid; border-top: 1px solid; border-left: 1px solid; border-bottom: 1px solid" alt="" />

Elton mire te ka thene gjuetari. Ca do te tregonte kjo sharja virtuale, qe je burre, trim apo dickderr? Jo, thjesht qe je kalama. Keshtu qe qetesohu, mos hapni tema te reja sa here qe ju bejne abuzues (ankohuni ne nje teme te perbashket smiley) dhe mos shani adminat se jane cuna te mire, dhe nuk do te thote qe duhet ti shash meqenese jane pak ose shume me te majte sesa ty. Liri demokraci, dhe ne demokraci duhet rrespektuar institucioni, sic thote Bedrushja poshte meje. smiley

 

 po jo bre burre se sfutemi ne web per te treguar burrerine

gjithsesi te dish emrin e adminit mund te jete dicka shume antistres

hihihi

gjithsesi shume serozisht i merrni gjerat ju peshqit 

Pse nuk e thote emrin e adminit qe ti dergoja nje mesazh privat ku ti kerkoja falje , ose ta shaja me cte kete e ku ti kete?

Sepse admini eshte institucion , jo individ smiley

Si puna e kryeministrit, Bedrie?

aty afer smiley

elton, mos ma merr per keq, por po te isha une ne vend te adminit, jo 10, po 5 komente te kisha lene, se ke nje gjuhe ti qe... sidomos pas atij komentit te djeshem per Veliajn... Mua jo se me dhimbset Velia, por me dhembin syte kur lexoj te tilla gjera ne nje blog, sikur t'i lexoja neper mure e rruge shkruar nga njerez pa fije edukate.

 

Ndersa une me thene te drejten .. u zhgenjeva shume nga lloji i pyetjes.. Elton me vjen keq por eshte pyetje  shume e gabuar per te merituar nje pergjigje prandaj po i pergjigjem Anes ...

Ana mos thuaj qe nuk te dhimbset Velija,jo pak po tu dhimbska shume.

Mire, bred, si te dush ti.

uroj te biesh ndonjehere ndesh me eltonin, se ta tregon ai qejfin pastaj.. smiley

une nuk bie ndesh me eltonin se jemi nga e njejta llogore.

Pse nuk e thote emrin e adminit qe ti dergoja nje mesazh privat ku ti kerkoja falje, ose ta shaja me cte kete e ku ti kete?

Prekese! C'djale delikat! Me siguri ditke se ku te ushqehesh derisa nxjerr gjithe keto fekale nga goja.

Mire, bred, si te dush ti.

uroj te biesh ndonjehere ndesh me eltonin, se ta tregon ai qejfin pastaj..

Qenka fiks per mua eltoni... kur kaq qejf te zihemsmiley Si ka mundesi qe s'e kam dalluar me pare?! Apo ndoshta i kam gjuajtur ndonje shpull kalimthi, por s'e mbaj mend?! Boh...!!!

une nuk bie ndesh me eltonin se jemi nga e njejta llogore.

Ketu vlen te permendet ajo shprehja e vjeter popullore: "Nqs. shoku yt i llogores do te thoshte te hidheshe ne lume, ti do te hidheshe?!"

elton kola.. abuziv nuk eshte e thene te jete ofendim... ne jemi pothuajse te gjithe abuzues te kohes, ca te minutave, te tjere te oreve e diteve e viteve. abuzim dmth keqperdorim. atehere kur te jipet mundesia te perdoresh dicka, dhe ti nuk e perdor SIC DUHET.

 smiley flm per pergjigjet o milet, po censura sme pelqen

une e di mire se pse me bene kete disktimin...

se ne vend qe te shkruaja "koke k**ari" harrova yjet kur po flisja per koken e nje lideri opozitar...

 

Ja te lumte se e hodhe hapin e pare per korrigjim, megjithese nuk ke nevoje per aprovimin tim. *** ne vend te shkronjave kur perdor fjale te pista jane obligim moral ne nje blog publik smiley Pastaj per liderin opozitarin, ke nje shumllojshmeri epitetesh te ngjyrosura, pa qene nevoja te biesh ne vulgaritet.

Plus nje gje tjete. Nuk do te beje keq sikur ta zbutesh ca ate maskilizmin tend, si psh. kur kur quan k***va (ja e sheh rolin e ***) shqiptaret qe martohen me te huaj.

Sa per limitin, sinqerisht, duke perjashtuar ndonje rast te veçante, se çfare mund te duhen me shume se 10 komente ne dite, une kete s'e kuptoj? Vallahi llafazan i madh duhet te jete robi per te pasur nevoje, per me shume se 10 komente ne dite.

Shendet

As dhe nje presje nuk heq nga komenti yt.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).