Borxhi i Shqipërisë ndaj Jugosllavisë?

Sapo pashë këtë lajm, a ka njeri më shumë informacion?

4 Komente

Ou? Po borxhet Shqiperise qe u shkaperdhye sa andej kendej neper Jugosllavi e neper pasardhes te Jugosllavise, kush do ia paguaj?

Borxhi i vetem mes shqiperise dhe shqiperise, eshte borxhi i gjakut qe ka jegusllavi ndaj nesh !

Une do ja ktheja borxhin Kosoves vetem; te tjeret te vihen ne radhe tek qeveria e Kosoves po ju dha gje.

Pse.U formua perseri shteti Jugosllav???????

Kur ndodhi kjo???

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).