Agjensi marketingu ne Shqiperi?

Ku mund te gjej nje direktori me emrat dhe adresat e disa agjensive te marketingut/reklamimit ne Durres/Tirane?

3 Komente

Well, une sbesoj se ka ndonje direktori te hajrit per keto pune, mund te provosh http://www.fleteteverdha.com/ dhe filtro agjensite publicitare apo ndonje kategori tjeter qe i perputhet.

try also

http://albhost.org/albaniantopsite/index...

ose

http://www.ikubinfo.com/ikubBIZ/

problemi me keto direktori eshte qe informacioni eshte i paplote, por dhe aspak up to date. keshtu qe une sdo tu besoja shume

gjithesesi, une nder me te mirat di keto :

http://www.vgastudio.com/

http://www.ogilvyal.com

http://www.albvizion.com (per kete ne fakt se di a eshte ende gjalle)

Pastaj, nqs ke ndonej gje me rendesi dhe te duhet nje liste e zgjeruar me patjeter, na thuaj, pale te gjejme ndonje liste nga regjistri tregetar zyrtar, tek i cili per momentin smund te filtrosh online per llojin e aktivitetit, por eshte dicka qe mund te gjiindet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).