A di ndokush ku mund ta shohim interpretimin e A. Hiskut tek "Germany's got talent "

Kush jeton ne GJermani eshte i lutur te jape pak me teper info per ket sukses te njere prej kengetareve me te mira shqiptare, Alida Hiskut, ne gusht te ketij viti.

Ka ndonje link gjekund ku mund ta shohim ate dhe vleresimet qe i dhane?

falemneres.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).