Papergjegjshmeria

Per fat te keq problemi nuk qendron vetem tek enciklopedia, e cila ne nje fare menyre eshte si qershia mbi torten e injorances dhe te papergjegjshmerise qe ka kohe qe po gatuhet ne Shqiperi, po tek shqipja dhe tek profesionalizmi i te ashtequajturve profesioniste, te cilet, me lehtesine tyre prej adoleshentesh ne perballjen me detyrat qe kane marre persiper, po instituicionalizojne injorancen dhe fitoren e mediokritetit mbi virtytin ne vendin tone.

olsib

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).