Influencat

Eh sikur ta kishte ne dore vete Edi, rrezik do ti bente topin partise dhe politikes. Edi, nuk eshte prej kohesh nje person i vetem. Ne krye te partise e mbajne, dhe influencojne vendimet e tij, patjeter, shume faktore te tjere, dhe njerez te tjere, me te cilet grushtbashkuar ndajne fatin.

bedrija

4 Komente

 Pse me gryken e topit erdhi Rama ne krye te partise?

 

admin,

te befsha....topin  smiley

une e kisha 'mutin', jo 'topin'  aty lart.

mire qe e merr pa leje, por te pakten mos e ndrysho, ose veri autoresine tende

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).