Diçitura 49

Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë të goditur që i përshtatet mirë fotografisë së radhës.

 

26 Komente

2 pallate, 2 pallate

300 boliere ...

A thua ishte e domosdoshme te na mungonte, qe te kuptonim rendesine e tij?

kazanet e rakise se Bedrijes - u dukerka nje vit i mbare. Gezuar

P.S. Ai me antene ka raki mani, te mos ngaterrohet, eshte vetem per Idrizin.

survival mode; NASA with its program of human settlements on Mars, take heed!

"Kryeqyteti i Botes"

DEPOZITOKRACI !

shpresoj te mos e shoh Maradona kete fotografi. Po e pa... na i morri fotografin. smiley

Akoma ekzistojne ose akoma funksionojne.........

Teper e dhimbshme kjo foto, mbetesh pa fjale.......

 

arkitekture me fasho... ose fasho-arkitekture

 Berisha mban premtimin per 24 ore uje,pothuajse gjithe pallati u mbush me depozita!

Welcome to District 9!

cdo katastrofe sjell oportunitete..

alumil..

Manual testimi cimentoje..

te zente uji posht o krye..

a kane uje ato rezervate/ o moj plaka me kemish nate/ moj plaka me kemish nate/ gjumin e nates na e cvate/ na e cvate per uje govatee/ per te lare ato allate/ aman amane.. e tepert besoj

 

Jetoj ne Katin e peste ;

" Me jepni nje kreher"....

 

(Cdo te diel nuk flej dot ne shtepine time se 3 hyrje pallati ma shembin deren me goditje

Nje fetyre e qeshur / e buzeqeshur / me thote

te lutem celesin ....

Une kujtohemm se ka harruar fjalen magjike ' Miremengjes" )

Me duke se gjithcka ne SHQIPER i ngjane kesaj fotoje te mesiperme.

 

Rrumpalle nga te gjitha krahet.

 

Ky eshte shembulli me i mire per te thene sa mire meremi veshe ne shqiptaret,

 

Bolieret jane vendosur qe ne 1990 dhe kane kaluar 20vjete te  gjithe kane premtuar per te sjelle uje 24 ore, kush e ka mbajtur premtimin,,,,,,,, dhe cfare kemi bere,,,,,,

 

kushedi nuk eshte lider shitjesh bolieresh uji ne shqiperi, do jete milioner

panneau solaire ( varianti shqiptar)

kabuli pallateve

Ku shkon gjithe ai uje xhanem qe nuk vjen as nje pike?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).