Pershtypje pushimesh nga nje vogelushe

smileyointer; cursor:hand;width: 300px; height: 400px;" src="http://2.bp.blogspot.com/_3t0ScKe964g/SqTyFUj-IXI/AAAAAAAAAL4/uvhmM4DTSDw/s400/septembert2009+023.jpg" border="0" alt=""id="BLOGGER_PHOTO_ID_5378690028220064114" />
smileyointer; cursor:hand;width: 300px; height: 400px;" src="http://1.bp.blogspot.com/_3t0ScKe964g/SqTx4p-U52I/AAAAAAAAALw/BxEw6lDrmCE/s400/septembert2009+022.jpg" border="0" alt=""id="BLOGGER_PHOTO_ID_5378689810629453666" />
Autore : Kejsi
Mosha 9 vjec per 10 (pas dy vitesh 11 per 12)

Pushimet 2009

Ne Radhime ne ja kaluam shume mire.
Ne hyrjen ku ishim ne ishte shume bukur dhe secila nga une tezja dhe mami benim nga nje pune.
Ne Radhime ne zume disa shoke shume te mire.Me pas daja na çoi ne Dhermi qe ne u kenaqem shume.
Ne Dhermi ne njohem nje greke e cila kishte nje familjeqe fliste shqip. Aty ne u kenqaem shume por ne dreke ne shkuam ne nje lokal ne Dhermi. Ne ate lokal ne pame harten e shqiperis te ndar ne gjysem, aty ne u deshperuam shume dhe nga inati e grisem dhe u larguam. Por pikerisht aty ne pame nje lope e cila kishte nje qese ne koke
Me pas ne kaluam ne nje tjeter lokal ne Dhermi. Ne ate lokal ne pame qe kishte uje dhe daja u hodh ne uje.
Une kishe naten nje yll i cili me ndiqte gjithmonenaten dhe Ida mendonte se ai doishte fatsjelles.

Ne radhime mami notoi shume. Uji ishte kristal dhe ne na pelqeu. Nje nate ndodhi nje fortune dhe ida nga frika e ndonje termeti u la shpejt dhe na mori dy peshqire.Domethene ne u kenaqem . Do me marre malli shume.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).