Index of /2009/09

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]2-poezi.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]3-ministri-per-lsi-ne-qeverine-e-re.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]80-vjet-te-kampionatit-shqiptar-te.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]a-e-ka-pasuruar-letersine-europiane.html2016-09-30 19:47 203K 
[TXT]a-mjafton-vetem-rritja-ekonomike.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]a-mund-ta-zevendesoje-shqiperia-lekun-me.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]a-mund-te-jete-ps-ja-nje-pasuri.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]a-nuk-duhet-te-revoltohet-femra.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]aeroporti-nene-tereza-gati-zgjerimi-i.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]akademia-vendosi-terheqjen-e.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]albtelekom-ofron-internet-me-999-leke-ne.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ali-pashe-tepelena-rinia.html2016-09-30 19:47 107K 
[TXT]ambasadorja-e-britanise-se-madhe-jemi-te.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]an-albanian-wedding.html2016-09-30 19:47 139K 
[TXT]aritmi-ekonomike.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]armiku-i-perkohshem-dhe-krimi-si-i.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]arsimi-i-se-nesermes.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]berisha-deklarata-ime-e-dobesoi-lekun.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]berisha-publikon-emrat-e-qeverise-se-re.html2016-09-30 19:47 168K 
[TXT]berisha-urdher-ministrave-publikoni-ne.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]blej-shqip.html2016-09-30 19:47 207K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]blushi-bojkoti-i-parlamentit-eshte-rruge.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]bojkoti-debate-te-ashpra-ne-mbledhjen-e.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]borxhi-publik-2300-dollare-per-cdo.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]cfaka-ose-gjirokastra-e-panjohur.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]cfare-do-te-mbetet-nga-ky-dhjetevjecar.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ciftet-vip-nje-rrugetim-ne-historite-e.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]cka-mbikeqyr-mbikeqyresi.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]cmenduria-e-akademise.html2016-09-30 19:47 184K 
[TXT]deri-kur-tirana-do-te-rrije-pa-gjume.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]dhe-drita-diturise-perpara-do-te-na.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]dicitura-49.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]dicitura-51.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]dicitura-52.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]difekti-ne-server-bllokon-prokurimet.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]djegia-e-flamurit-maqedonas-ne-prishtine.html2016-09-30 19:47 96K 
[TXT]drejt-qeverisjes-globale-antikrize.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]duarngriturit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]durres-kukes-jepet-me-koncesion.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]e-majta-shqiptare-ne-top-story.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]e-nisim-javen-me-demonstrate.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]e-shkuara-veshtruar-jo-vetem-si-nje.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]edi-rama-nga-elitist-ne-populist.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]ekonomia-sa-pak-konkurruese.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]elvira-dones-une-si-neruda-rrefej-se-kam.html2016-09-30 19:47 197K 
[TXT]emigrantet-miliona-leke-per-dasma-dhe.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]etika-e-suksesit.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]familja-godo-kunder-mediut-ka-dy-muaj-qe.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]fatmir-mediu-gerdeci-u-shperthye-me-mina.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]fatos-nano-ne-opinion-24-shtator-2009.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]fatura-e-kripur-e-nje-nxenesi.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]femijet-e-demokracise.html2016-09-30 19:47 95K 
[TXT]femijet-e-te-varferve-mbeten-pa-shkolle.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]fjala-pershendetese-e-kryetares-se.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]foto-dite-shkopet.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]frasheri-nuk-kerkoj-apologji-per.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]geshtenja-dibre.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]gezuar-bajramin.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]gjirokaster-avioni-spiun-rihap-debatet.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]gjovalin-cuni-nje-rrjet-i-perbashket-per.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]gjykates-nga-be-per-denimin-e.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]globalizimi-vs-te-drejtat-e-njeriut.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]greqia-ne-zgjedhje-te-parakohshme.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]hajvani-i-dites-halit-shamata.html2016-09-30 19:47 158K 
[TXT]histori-e-sajuar.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]historia-si-proces-revizionimi.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]humbi-glover-fitoi-grosruk.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]i-love-amsteldam-ditari-28-gusht-2009.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]ideologjia-nuk-eshte-tualet.html2016-09-30 19:47 70K 
[TXT]idioti-i-fshatit-shkon-ne-universitet.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]influencat.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]inkurajimi-i-pavetedijshem-i-berishes.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]intervista-e-ppu-marre-kryetarit-te-ps.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]interviste-e-ppu-marre-kryeministrit.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]interviste-me-myftiun-naim-ternava.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]inva-mula-triumf-ne-france.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]ish-te-perndjekurit-gati-lista-me-1-mije.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]itali-shqiptaret-rrahin-karabinieret.html2016-09-30 19:47 111K 
[TXT]java-e-sherbimit-mozilla.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]jozefina-topalli-butesia-e-zonjes-se.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]kadare-per-batalionin-atlantiku-lufta-e.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]kali.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]kaos-ne-vlore-thyhet-urdhri-i-mash.html2016-09-30 19:47 245K 
[TXT]kartat-e-identitetit-dhe-strategjite.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]keqkuptimet-e-beses.html2016-09-30 19:47 122K 
[TXT]kesaj-here-vlora-ka-te-drejte.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]komisioni-i-ekonomise-miraton-prligjin.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]kontrolli-teknik-i-makinave-me-koncesion.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]korce-bizneset-ne-proteste.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]korce-biznesi-pergatit-protestat.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]korrupsioni-arrestohet-ish-deputeti-i-pd.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]kqz-dhe-kodi-zgjedhor.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]kronike-provinciale-shfaqet-premiere-ne.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kryeinfermierja-qe-mendon-se-bukuria.html2016-09-30 19:47 91K 
[TXT]kryeministri-berisha-nderohet-me-cmimin.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]kryeministri-berisha-per-zhvillimet-ne.html2016-09-30 19:47 106K 
[TXT]kukesi-qyteti-me-optimist-per-jeten-dhe.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kushtet-ne-stadium-shqiperia-rrezikon.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]lart-e-poshte-ne-plazh-durres.html2016-09-30 19:47 70K 
[TXT]leku-i-forte-ju-intereson-te-gjitheve.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]lekundje-termeti-ne-gjithe-vendin.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]libra-te-bukur-per-here-te-pare.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]libri-i-historise-terhiqet-ministria-e.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]lindja-dhe-zbehja-e-nje-miti-gjerman.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]lironi-flori-bajramin.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]lutja-ime-per-nje-universitet-te-ri.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]mallkimi-i-nenes.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]mberrin-ne-qeveri-zgjerimi-i-tvsh-se.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]me-i-gjate-me-i-lumtur.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]mediu-vs-cunningham.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]meta-nje-portret-i-paautorizuar.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]ministri-i-mjedisit-fatmir-mediu.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]mjegulla.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]mjeke-ryshfetllinj-ne-maternitet.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]mjekerziu.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]mjerimi-i-provincializmit-1.html2016-09-30 19:47 235K 
[TXT]mjerimi-i-provincializmit-2.html2016-09-30 19:47 164K 
[TXT]mllefi-si-mjerim-i-akademikut.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]mundesi-punesimi-reale-apo-vende-pune.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]muzeu-i-shkencave-shkonne-gjykaten.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]muzika-e-larte-ne-tirane-problem-edhe.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]ndotje.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]ndryshuar-prej-globalizimit.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ne-panik.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]ne-teatrin-diplomatik.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]nenshkruhet-protokolli-beograd-eulex.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]new-york-berisha-viziton-bursen-nasdaq.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]nishani-shume-shpejt-emra-konkrete-per.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]nisin-procedurat-per-autostraden-morine.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]nje-enciklopedi-shqiptare-me-gabime-te.html2016-09-30 19:47 104K 
[TXT]nje-histori-gazmore-nga-malajzia.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]nje-i-paditur-ne-kabinet.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]nje-kabinet-per-te-mbrojtur-te-shkuaren.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]nje-leksion-nga-pertej-oqeanit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]nje-perralle-nga-italia-berluskoni-ne.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]njerez-te-pakenaqun.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]o-shqiptar-pse-vishesh-me-te-zeza.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]oligarkia-shqiptare.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]omonia-nis-perplasja-bollano-ksera.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]osbe-odihr-nxjerr-raportin-perfundimtar.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]palogjuhetaret.html2016-09-30 19:47 95K 
[TXT]pango-padit-top-channel-kerkon-1-milion.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]papergjegjshmeria.html2016-09-30 19:47 17K 
[TXT]partia-e-pirateve.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]per-gjimnazistet-1-vit-studimi-ne-shba.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]per-nje-arsim-sa-me-cilesor.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]pergjigjja-e-solanes-ndaj-pyetjes-time.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]perse-duhet-mbeshtetur-arsimi-i-larte.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]pershendetja-e-presidentit-topi-per.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]pesha-e-stabilitetit.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]peshkepia-o-njeri.html2016-09-30 19:47 148K 
[TXT]peticion-i-hapur-kunder-fatmir-mediut-ne.html2016-09-30 19:47 128K 
[TXT]po-perbuzen-5-heronjte-e-vigut-shoqata.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]politika-kriminele-serbe-ne-ballkan.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]porosia.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]prezantimi-i-programit-te-qeverise-ne.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]pro-fatmir-mediut-ne-qeveri.html2016-09-30 19:47 114K 
[TXT]proza-e-martin-camajt-ndikim-ne-studimin.html2016-09-30 19:47 70K 
[TXT]ps-humb-kontrollin-e-bashkise-se-tiranes.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]pse-novelat-e-botuara-te-martin-camajt.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]pse-nuk-fituam.html2016-09-30 19:47 65K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qeveria-dhe-bashkimi-europian.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]qeveria-e-re-le-jashte-pdi-ne-muhedini.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]qeveria-rama.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]qeveria-sulm-frontal-ndaj-vizion-plus.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]rama-ik.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]rama-kryetar-i-ps-me-mbi-90-te-votave.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]rama-kthehet-te-jetoje-ne-shtepine-e.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]raport-vjetor-mbi-gjendjen-e-biznesit-ne.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]raporti-i-odihr-femijet-detyroheshin-te.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]reforma-e-analistit.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]rehn-per-vizat-propozimi-per-shqiperine.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]relativizimi-i-krimit.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]replikat-me-blushinseseri-te-respektohet.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]ringjallja-e-ps-se-dhe-se-majtes.html2016-09-30 19:47 161K 
[TXT]rohan-jo-marreveshje-pa-pelqimin-e.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]rreth-100-serbe-protestojne-ne-veri-te.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]rrethimi-politik-i-berishes.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]rrufe-politike-mbi-nje-tekst-shkolle.html2016-09-30 19:47 204K 
[TXT]sa-keq-fillimi-i-shkolles-perkon-me.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]sa-rendesi-ka-cv-ja.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]sarkozy-kerkon-futjen-e-nje-sistemi-te.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]se-ndoshta-eshte-vecse-spital-burgu.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]shakaja-e-fundit-mbi-mjedisin.html2016-09-30 19:47 36K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shqiperia-renditet-e-57-ta-ne-bote-per.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]si-shkruhej-gjuha-shqipe-ne-vitet-30.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]simboli-i-humbur-libri-i-ri-nga-dan.html2016-09-30 19:47 80K 
[TXT]skandali-i-jalit-kthehet-ne-beteje.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]sms-ja-kinse-ambientaliste-e-ministrise.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]sokrat-apo-derr.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]sorrentino-il-divo-dhe-shqiptaret.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]sot-ne-keshill-prezantohet-plani.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]spekulanteve-virtuale-te-historise.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]tatimet-absurdi-i-falimentimit.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]tatimet-nisin-proceduren-e-falimentimit.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]te-tjeret-qe-i-rane-pas-bajronit.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]te-zgjedhesh-nje-universitet.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]teksti-i-historise-se-shqiperise-opozita.html2016-09-30 19:47 151K 
[TXT]the-northern-beaches.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]tia-partite-fshehin-parate-duhet-ligj-i.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]tirana-do-te-pranoje-345-studente-nga.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]tregu-valutor-i-rikthehet-ritmeve.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]turizmi-pasuria-e-vetme.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]turizmi-statistikor-dhe-ai-tjetri-i.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]une-xhindi-i-partise-demokratike-apo.html2016-09-30 19:47 144K 
[TXT]universiteti-i-vlores-ne-udhekryq-quo.html2016-09-30 19:47 165K 
[TXT]urdhri-i-bankes-parate-ne-rrezik-ruani.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]urdhri-politik-qe-tronditi-dropullin.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]uria-mediatike-e-shqiptareve-dhe.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]ushtaraket-pensionet-ulen-me-50.html2016-09-30 19:47 100K 
[TXT]vdes-shqiptari-i-pare-nga-virusi-ah1n1.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]vendimi-ps-bojkoton-kuvendin.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]vendit-i-duhet-nje-kryeminister-legjitim.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]vezhgim-jeta-e-nates-ish-blloku-gdhin.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]vezhguesit-vendore-zgjedhjet-arritje.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]zanatcinjte-e-genjeshtres-dhe-ps.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]zbulohet-pjese-e-arkivit-te-bajram.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]zbulohet-vjedhja-e-votave-ja-provat-e.html2016-09-30 19:47 39K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80