Urban Tirana Informator U.T.I

Nje grup i ri ne facebook: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=138695229253

Ja pershkrimi:Ky do te jete grupi ku cdo kush duhet te ndjehet i lire te diskutoje per planet futuristike te qytetit.Ky do te jete nje group aktiv i cili do te na shfaqe projektet,tenderat e fundit, dhe mokete futuristike.Ky grup do te jete i organizuar dhe per ceshtje te ndryshme do te kete pergjegjes te ndryshem(informatore).

Duket interesante... hmmm... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).