Tregime nga Dino Buxati

Kush na gjen dot ne internet ndonje tregim nga Buxati, ose ne shqip, ose akoma me mire ne anglisht?

Flm.

 

3 Komente

Llukan flm, nuk me kujtohet nese i kam lexuar keto po do i lexoj me pas gjithsesi. Ne shqip kam lexuar disa tregime te tij, po ne anglisht asnje, dhe ngaqe pertoj te kerkoj ne bibloteke ketu thashe mbase na referon ndonje peshk dicka.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).