Per administraten

Sa kohe duhet pas regjistrimit online per te marre paswordin qe te behesh aktiv? Me shume se 24 ore apo ka ndonje vonese per momentin. Mbaj mend qe me pare behej menjehere.

7 Komente

S, ja kam kaluar Penarit per ta pare si problem. Me dergo me privat nofken e zgjedhur qe ti caktoj nje fjalekalim fillestar.

Ll.

dashka dhe te hape llogari te dyte dhe t'i behet tak-fak atij... jo more... dale njehere se ka dhe K.O. me uppercut! smiley

 Zotrules, e kam per ate kanadezin. Per te hyre ne shtepi me mjafton nje dere. Dhe duket qe Llukani e ka kap, se nuk thote te dergoj, por ti dergoj. Pranej nuk te ve njeri ne administrate. smiley 

Po ce mo, kllasen punetore do vene ne administrate mo... po jemi ne sistem borgjez o derbardhe... edhe ce mos te veje mendja mbrapshte de, ce po benja shaka mo pezhishkeeee... 

 Eh, zotrules. Ajo "maja e shpates e kllases punetore" ka qene e keqe lol! Te dhimbte shume kur ta ngulnin ne ndonje vend te keq. Po tashti esht topit, esht topit... 

Pf e nise me "trine" dhe e argumentove me "fallco" Llukani lexohet shume qarte qe fjalekalimin do ja dergoje "nofkes se zgjedhur " jo atij smiley .

kam nje mendim personal ...me mire deklaro largimin si Pf dhe kap nje pozicion e nik tjeter sic do vije koha per te gjithe , se sa te paraqitesh me dy nike. Si tip nuk je PROVOKATOR , perkundrazi me shume sec duhet i drejteperdrejte qe argumentohet nga fjala e urte e popullit veshder :

" Ja fusha , ja mejdani - Ja dhe Pf kapedani" !!!

Nga kaq sa marr pjese tek PPU kam vene re se pervec personazheve qe levizin ne gjetje brilante ( Lumja , Nexhi , tushja etj ) te tjeret i perdorin per provokim ose per lloj lloj marifetesh , per te mos rene ne nivele banale me Huribina e Bukuroshe . Si me tipiku , eshte ai qe Vete shoku Spiker komunikon me zotin Spiker ne formen e Solidareve smiley....ne disa raste (per mua te neveriteshme ) kjo metode ndiqet edhe nga adminet???? Nuk do ta desheroja kurre per individe si Ju te hynit ne kete loje !

Pershendetje me mendimin shtese se patjeter e kam gabim .

dun lek mer dun lek kta qi t'lshojne ka dora parrullen kaluse smiley

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).