Mediat Shqiptare online ne gjuhe te huaj?

A eshte nje ngerc mungesa e mediave shqipetare online ne gjuhen angleze? A do te ishte pozitive per bashkebisedimin rajonal pasja e nje blogu ne anglisht nga pikepamja shqipetare? Cilat jane arsyet e mungeses te nje media te tille? Nje shembull shume i mire eshte B92 nje media serbe.

1 Komente

Ata te huajt, pershire ata te rajonit, bejne mire te ulin koken dhe te mesojne shqip.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).