cili eshte kulmi?

you know the drill...

 

 

--kulmi i dembelise: - te te behen thonjte si ato te shtriges tek robin hood-i sepse perton ti presesh.

 

 

--kulmi i pretekstit: -- kur te t'pyesin robt pse s'i pret t'u thuash: jane praktike.. me hyjne ne pune.

 

 

--kulmi i mungeses se higjenes: -- te te HYJNE thonjte ne pune... vecanerisht, si njesi matese ne gatim, ne vend te lugve te kafes e te gjelles.

22 Komente

 kulmi i tortures eshte ti hapesh tjetrit çadren ne bythe

ndersa kulmi i mbrojtjes nga sida, eshte kur perdor per prezervatif çizme llastiku 

 kulmi i votuesit: te jesh i majte e te votosh edi ramen

kulmi i injoprances: te votosh sali berishen

kulmi i durimit: me doreza boksi, te pastrosh nga morrat koken e nje zezaku kacurrels.

Tani kulmi i durimit per mua eshte te lexoj keto kulmet ne nje te enjte ne mengjes, kur mezi jam zvarritur ne pune; po me sherbejne si ninulle.

E do nje prerese thonjesh? E ke dhurate nga une, vetem te kursesh theniet thonjetore mengjeseve.

o laroshe po ti vertete mendon se ky ishte qellimi im, te pajisesha me nje prerese thonjsh?

ej, nqs te ha tapa e veshit mos u merr me mua se skam kunja pambuku kam vetem bullona.. bishta kazme.. boshte girash etj. klase puntore you see.

Shko e lexo temen e Desit, shko, se keshtu do vleresosh me teper klasen punetore. smiley

Dite te bukur me tutje, usta!

ti Laroshe qenke tip qe e ndien veten te obliguar te jap zgjidhje.. sugjerime.. rekomandime. kisha pershtypjen se kjo eshte karakteristike tipike mashkullore.

 

p.s. PUSSY! smiley

Kulmi i bezdisjes: Te jesh i detyruar te maresh pjese ne nje mbledhje qeverie me KM S.R.Berisha

Kulmi internetit. Te dali peshkupauje me miza

Dhe presim kush i pari të largohet 
Dhe cili në arkivol të vërë krahët;
Jashari është ushtar që s'dorëzohet, 
Ndërsa dhe unë sheshit s'i hedh armët..
Kështu, vëllezër, jam pak më i vështiri, 
S'largohem po s'u nis andej Jashari, 
Ta shoh si ndrit në varr të tij qiriri, 
Të kem dhe një përvojë për së mbari.

Dritero Agolli

 njish emo smiley  

kulmi eshte te pysesh shoket ne policine e shtetit per pronaret e RS8 qe qarkullojne ne Tirane dhe te te thone qe i kane ca 45 vjecar e siper smiley .. Me makinen e babit shet men ti mer kastravec smiley  

Kulmet e shpejtesise jane 2, po them te parin smiley

Ti sillesh vrap pallatit dhe te shohesh shpinen tende tek cepi perballe. smiley

kulmi i varferise... te lesh cigaren e dredhur pergjysem sepse tu fik edhe te mbaroi gazi i cakmakut per ta ri-ndezur..

 

hapa per te dale nga kulmi i varferise... te shkosh te mbushesh cakmakun me gaz e ti thuash atij tipit 'mos e mbush plot se s'me dalin leket'.

 

kulmi i ironise... ti thuash atij tipit qe te mbushi cakmakun gjysem... "i joti eshte i gjithe fitimi?"

 Kulmi internetit. Te dali peshkupauje me miza

kjo po, me e bukra ketu. kuptohet puna eshte me i saju kulmet e mos me tregu ato qe dihen prej vitesh

 

 kulmi i demokracise eshte salikracia

Kulimi i durimit eshte te numerosh deri ne 55 me sy mbyll.

Kulm me person real " Sot kam pare ne ender sikur po flija gjume " ...dhe pas pak nje pyetje " Po cfare pe ne ender ... "

kulmi i hallit: dashnorja ime ka rene ne dashuri me qimet e mia te hundes.... si t'ja beje se une dua ti heq?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).