censura

un mor nji mesazh qe thote:
 

Një admnistrator i faqes ka cilësuar llogarinë tuaj si llogari abuzive, me shumë gjasa si rezultat i komenteve tuaja. Si rrjedhim, sistemi ju ka caktuar një limit prej 10 komentesh në ditë. Statusi si përdorues abuziv mund të hiqet nga një administrator.

per mu 10 komente/ dite jane pak si shume - mu m'dalin edhe 5.
A bohet gjo sikur t'm'lejohet me qujt naj zotrules (n'pergjithsi - jo n'vecanti) me epitetin qe meriton dhe per ket te m'hiqen 5 komente?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).