Index of /2009/08

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]12-e-stomakut.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]a-maple-leaf-lands-among-eagles.html2016-09-30 19:47 111K 
[TXT]a-po-shkon-e-majta-drejt-morgut.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]abetari-1882-manifesti-i-harruar-i.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]absurdi-i-relativizimit.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]albtelekom-posta-shqiptare-debat-ne.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]anatomia-e-djallit.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]apologji-me-doreza-e-kokes-se-turkut.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]aresye-per-te-jetuar.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]arka-bosh-qeveria-pergatit-buxhet-shtese.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]arkeologjia-shkenca-faustiane-ne.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]artan-shkreli-pirro-i-epirit-dhe-ylli-i.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]ata-duan-ti-bejne-te-tjeret-si-vetja-e.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]athina-ne-flake-greket-gdhihen-jashte.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]banka-e-shqiperise-mban-te-pandryshuar.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]be-2694-milione-euro-ndihme-per.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]be-hiqeni-taksen-doganore-per-makinat.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ben-blushi-inatcor-po-ben-lojen-e.html2016-09-30 19:47 98K 
[TXT]berisha-mbi-rishikimin-e-buxhetit-dhe.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]berisha-rikthehen-megalo-idene.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]berisha-shperblen-dibranet-kete-vit-me.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]berisha-zv-ministra-dhe-drejtore-per.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]besimtaret-investojne-ne-ungjillin-e.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]betonizim-ketu-betonizim-atje.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]biznesi-bashkon-kosoven-e-shqiperine.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]biznesi-borxhet-dhe-qeveria.html2016-09-30 19:47 24K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]blushi-rama-po-pengon-ardhjen-e.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]bode-arka-e-shtetit-nuk-eshte-bosh.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]bregu-shqiptar-ne-10-zbulimet-me-te.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]cezma-e-vetme-ku-uji-pihet-falas.html2016-09-30 19:47 102K 
[TXT]cokollate-hashashi.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]dashuria-jone-hoxhiste.html2016-09-30 19:47 244K 
[TXT]debat-per-token-djerre.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]denimi.html2016-09-30 19:47 17K 
[TXT]depozitat-tkurren-serish.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]dhermiu-magjik.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]dhimbje-pasaporte.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]dhoma-nr-8.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]dicka-normale-korrja-e-kanabisit-ne.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]diskriminimi-i-sinteve-dhe-romeve-ne.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]djajte-e-kane-gjumin-e-lehte.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]dokumentari-i-everett-debate-per-jeten-e-0.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]dokumentari-i-everett-debate-per-jeten-e.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]drejtesi-pushime-nga-puna-per-nje-shtrat.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]duke-ikur.html2016-09-30 19:47 171K 
[TXT]durresi-ku-fillon-kosova-dhe-mbaron.html2016-09-30 19:47 301K 
[TXT]dy-vajzat-ne-dhomen-time.html2016-09-30 19:47 204K 
[TXT]e-djathta-politike-eshte-tradite-dhe.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]e-kohes-ne-gjuhe.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]e-verteta-e-6-1-me-qipron-vertetohet-me.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]endrra-e-paperballueshme.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]epshi-dashuria-dhe-seksi.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]eshte-e-vertete-meshkujt-e-zene-jane-me.html2016-09-30 19:47 233K 
[TXT]eulex-made-in-serbia.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]eulex-sulmohet-edhe-nga-hakeret.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]faktori-berisha-ne-zgjedhjet-kosovare.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]fasule-zoti-berisha-fasule.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]fati-i-islandes-dhe-dashuria-austriake.html2016-09-30 19:47 80K 
[TXT]fillon-largimi-i-pesticideve-nga-bajza.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]fitueses-se-medaljes-se-arte-do-ti.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]foto-dite-edukimi-qytetar-ne-shekullin.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]frika-nga-dekonspirimi.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]gati-kabineti-i-ri-nga-vilat-e-dhermiut.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]gjeni-se-ne-cfaze-jeni.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]gjermania-i-ben-thirrje-opozites-qe-te.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]goran-paskaljevic-i-pres-reagimet-e.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]greqi-pushohet-gazetari-pse-nxori-marko.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]grindavece-te-politikes-pengojne.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]hirushja.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]i-shumekerkuari-dritan-dajti-vret-4.html2016-09-30 19:47 199K 
[TXT]idioti-i-suksesshem-i-ecos.html2016-09-30 19:47 101K 
[TXT]imazhi-i-kosoves.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]interviste-me-deputetin-e-partise.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]itali-prej-17-gushtit-njihet-patenta.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ithaca-kavafis.html2016-09-30 19:47 144K 
[TXT]janar-maj-vidhen-81-miliarde-leke.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kamez-banoret-ne-proteste-kunder-ndotjes.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]kantier-teater.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kapeni-hajnin.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kapitalizmi-nuk-jepet-me-qira.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]katunarizmi.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]keltis-kruja-prefekti-i-ri-i-tiranes.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]klosi-po-te-largohemi-ne-lsi-do-jete.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]komuna-e-parisit-nje-serial-teresisht.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]kontradiktat-e-berishes-per-turizmin.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]kosove-rreth-1900-te-zhdukur-ne-luften-e.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]kostumet-e-fjales.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kriza-nuk-e-ndal-shtrenjtimin-e-banesave.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kroi-i-fesateve.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]krushqit-me-nga-dy-flamuj-neper-dasmat.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kryeministri-berisha-mbi-borgjezine.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kryeministri-berisha-thyen-rekordin.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kryeministri-sali-berisha-edi-rama-tani.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kryesia-e-ps-rrezon-propozimet-per.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kujtesa-si-rezistence.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]lapraka-evropiane-tirana-evropiane.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]lavjerresi-i-foucault-eco-fragment-2.html2016-09-30 19:47 143K 
[TXT]lavjerresi-i-foucault-eco-fragment-3.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]lavjerresi-i-foucault-eco-fragment.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]letersia-e-gjuhes-se-ndaluar.html2016-09-30 19:47 147K 
[TXT]ligji-i-ri-filter-per-aftesine-ne.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]lsi-pestet-donin-karrige-ne-qeveri.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]lufte-ne-facebook-per-dritan-dajtin.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]maqedoni-policia-ngre-aktpadi-kunder.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]maqedonia-dhunon-shqiptaret-tirana-e.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]masakra-shqiptari-i-ve-flaken.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]mashtrimi-i-madh-me-programin-1-mije.html2016-09-30 19:47 118K 
[TXT]mbeshtetesit-e-blushit-ne-psedi-rama-te.html2016-09-30 19:47 121K 
[TXT]mbi-zhvleresimin-e-lekut.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]mbreteria-e-plehrave.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]mediu-kthehet-ne-qeveri-merr-mjedisin.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]metafizike-patriotike-3.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]mizerje.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]mjaft-me-me-gabimet-e-vjetra-koha-per.html2016-09-30 19:47 118K 
[TXT]mungesa-e-civilitetit-ne-perballjen-me.html2016-09-30 19:47 187K 
[TXT]naomi-campbell-ne-shtrat-klasa-punetore.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]ndotja-e-mjedisit-1500-persona-semuren.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ne-2010-nis-tirane-elbasan-dhe-unaza-e.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]ne-emer-te-shqipes.html2016-09-30 19:47 173K 
[TXT]nen-shembullin-e-sorbones.html2016-09-30 19:47 253K 
[TXT]neritan-ceka-ne-po-shesim-identitetin.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]nese-do-te-ishit-polic-rrugor-per-nje.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]nevoja-per-heshtjen.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]ngecja.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]nivica-digjet-apatia-fiton.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]nje-klub-per-bashkatdhetaret-ruse-dhe.html2016-09-30 19:47 108K 
[TXT]nje-nate-e-keqe-dhe-nje-dite-bukur.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]nje-pyetje-pergjigje-mbi-parane-dhe-pak.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]nje-stine-ne-ferr.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]otello-arapi-i-vlores.html2016-09-30 19:47 84K 
[TXT]pajisja-me-pasaportat-biometrike.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]per-perdoruesit-qe-kane-hasur-veshtiresi.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]perandoria-osmane-ne-veshtrim.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]perplasen-kompanite-elektrike-ne.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]pese-anetare-te-kryesise-se-lsi-se-apel.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]peshengritje-shqiperia-merr-2-medalje.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]poezi-e-shtingullt.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]poezi.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]pokeri-i-sarajeve.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]police-cuba-ka-sa-te-duash.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]politikanet-shqiptare-ne-facebook.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]poshte-makinat-e-deputeteve.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]prezantimi-i-shqiperise-ne-media.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]problemet-e-vogla-qe-cenojne-turizmin.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]pronaret-jo-draftit-berisha-per-shitjen.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]provim-shteteror-per-mjeket-farmacistet.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]ps-disponojme-te-dhena-alarmante-per.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ps-ja-dhe-4-qarqet-e-veriut.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ps-qeveria-ska-leke-te-paguaje-firmat.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]pse-nuk-feston-e-djathta.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]pse-shoqerohet-me-nje-te-denuar.html2016-09-30 19:47 79K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qeveria-projektligj-per-deputete-pa.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]rama-procesi-i-zgjedhjeve-i-deformuar.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]rama-pse-kryetari-humbes-duhet-te.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]rapsodi-dashurie.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]reagon-ministrja-bregu-zbulon.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]rekord-i-ri-per-100-m-vrapim-per-meshkuj.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]rifillojme-perseri.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]rivali-i-maqos.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]rizgjimi-i-orikumit.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]rohrabaker-shkembim-territoresh-mes.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]rozi-theodhari-dhe-poezite-per-obamen.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]rrefenjeza-me-autobuz.html2016-09-30 19:47 213K 
[TXT]rreth-arsimit-te-perbashkuar.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]rruget-tona-te-shnderruara-ne-thertore.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]sarkozy-negocion-me-bankat-rregulla-te.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]sec-po-vjen-nje-varke-me-vela.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]sefer-e.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]sekretarja.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]shehu-projektbuxheti-i-2010-rritja.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]sherr-per-muziken-ne-plazh-vritet-30.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]shkence-dhe-teknologji-materiali-i-ri-i.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]shkoder-vdes-punetori-i-ndertimit-bie.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]shkrimtari-i-moralit-dhe-shkrimtari-i.html2016-09-30 19:47 26K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shperthen-furra-e-kurum-plagosen-rende-4.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]shqiperia-toke-e-premtuar-per-qytetaret.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shqipja-perballe-globalizmit.html2016-09-30 19:47 196K 
[TXT]shqiptaret-duarlart.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]shtoni-katet-e-shtepive-ne-bregdet.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]si-dole-jam-per-vjeshte.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]si-tjetersohet-kronika-e-zeze-ne-lumturi.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]skandal-ne-tropikal-mashtrim-me-pink-nga.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]standardet-e-nderimit-te-policeve-dhe.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]surprizat-e-sezonit-te-ri-njerez-te.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]tangoja-e-zgjedhjeve-shqiptare.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]tani-e-tutje-te-gjithe-do-heqim-vallen-e.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]te-burgosurit-ne-plazh100-te-denuar-me.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]thithja-e-trurit.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]ti-the-fik-po-sa-qe-pe-ra.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]tirana-60.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]toka-e-papunuar-berisha-gati-ligjin-e-ri.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]toro-pas-draftit-per-tokat-djerre.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]trafiku-banoret-e-matit-bllokojne.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]tre-lutje-fabula-te-thjeshta.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]turizem-durrsaket-turren-drejt-sarandes.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]turizem-mes-skeleteve-te-betonit.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]turizem-patriotik.html2016-09-30 19:47 103K 
[TXT]unifikimi-i-arsimit.html2016-09-30 19:47 17K 
[TXT]vajzat-japin-kredi-me-te-suksesshme.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]vaterlo.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]vendosni-dicituren-46.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]vendosni-dicituren-47.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]vendosni-dicituren-48.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]vetizolim-me-heshtje.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]viti-kur-ne-shkolla-vdiq-autoriteti.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]vizat-be-arsyet-pse-e-perjashtuam.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]vizat-biznesi-10-milione-euro-i.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]vjedhje-disa-milioneshe-ne-nje-hotel-te.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]vlora-goditet-nga-nje-stuhi-detare.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]vote-per-peshkun-e-kuq.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]zbardhen-negociatat-sekrete-greko.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]zgjedhje-serbe-ne-kosove.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]zjarr-ne-pyllin-e-nivices-kreu-i-komunes.html2016-09-30 19:47 19K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80