Peshku prishet nga koka?

Une e frekuentoj relativisht shpesh kete sit.

Edhe pse s'nderhyj shume neper biseda sepse pak kane nevoje per mendimin tim.

U be ca kohe qe qofte per temat e prura, ndoshta qofte per pyetje pa sens qe shkojne me qindra pergjigja, - qofte per votimet qe sipas meje 90% e njerezve ketu i bejne random se ndyshe nuk shpjegohet si dalin vithet e asaj kengetares ne vend te 4 a te 5 - eshte kthy ne nje forum si shume te tjere

dhe me vjen keq.

 

S'besoj se eshte faji aq shume i komentuesve se sa i adminave qe e lejojne kete e desha me e dit nese keni nderruar linje djema apo thjesht nuk merreni me me te?

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).