Perse nuk punon www.eca.al

Tashme dihet ,ka dite qe top-channel dhe ps.al jane pre e sulmeve kompjuterike  dhe nuk hapen,por pikerisht sot kur do te numerohen votat e fundit te Fierit dhe kur mbaron numerimi zyrtar i votave,BAM www.eca.al   nuk funksionon.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Komente

 NUk funksionon sepse PD-ja ka futur ne pune nje grup hackersash kosovare qe kane rrezuar edhe eca.al edhe top-channel.tv. 

Mendoja se e kishe kuptuar dhe vete...

Top-channel kan dite qe e kan nxjerr jashte pune,nuk ishte vetem top-channel,ishte gazetatema ,gazeta SHQIP, PS.AL nder te tjera,por eca.al punonte per aq kohe sa i leverdiste PD-se ,kurse sot qe jan numerimet e  fundit dhe PS-ja mund te marr mandate te tjera ,ose tjeter,nuk punon ose eshte e cunguar si faqe.Gazeta tema eshte rikthyer ne gjendje pune,kurse top-channel,PS.AL akoma nuk punojne.Nuk e  di per gazeten shqip.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).