Ndryshimi

Mirdita te gjitheve.

Para do ditesh ne PPU mberriti pershkrimi i Shengjitit nga kaltra. Te gjithe i mirpresim keto lajme mbi zhvillimin ne nje stad tjeter te turizmit ne Atdhe. Sot mora nje sinjal tjeter pozitiv. Duke lundruar ne rrjet, hasa ne kte site, www.velipojaguide.com, dhe mund te them se u befasova, nga natyra po se po, por edhe nga sherbimet e ofruera (hotele, restorante, etj) dhe sidomos nga paraqitja profesionale e informacionit ne faqe (ne 8 gjuhe) si dhe hollesirat e informacionit.

Ju lumte ndertuesit dhe mirmbajtesit te ketij site, per punen e bere per promovimin e kesaj Shqiperie, qe pa dashur te banalizoj ne sllogane zgjedhore, po ndryshon dita-dites.

3 Komente

good start,

por kur nderron gjuhen psh, linket nuk ndryshojne. Gjithashtu duhet te kete linke per hotelet, restorantet, etj ne faqen kryesore anash faqes...

Duke lundruar ne rrjet, hasa ne kte site, www.velipojaguide.com, dhe mund te them se u befasova, nga natyra po se po, por edhe nga sherbimet e ofruera (hotele, restorante, etj) dhe sidomos nga paraqitja profesionale e informacionit ne faqe (ne 8 gjuhe) si dhe hollesirat e informacionit.

Bariu, me mire rri kaq i befasuar sa je nga faqja, mos bo gabim te shkosh ta kontrollosh a eshte e sakte, se do te te dali nga qejfi dhe faqja smiley 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).