Me duket mua apo na lodhin keta te KQZ-se (pa dallim feje)?

1 Komente

"Çudia më e madhe zgjat tre ditë"!

Pritja e rezultateve u shoqërua nga shpresa e së hënës, zemërimi i të martës, protestat e së mërkurës... dhe moskokçarjen që të enjten dhe deri, edhe sikur të zgjasin tashmë, pas një viti.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).