Ç'u bë me zgjedhjet?

A mbaruan numërimet apo akoma vazhdojnë? Nga një votë në ditë po numërojnë?

2 Komente

Tani po behet sherri ne KQZ, pastaj do vazhdoje ne Kolegjin Zgjedhor

pastaj neper media dhe akuza-kunderakuza per nja 4 vjet te mira, deri sa te kulmoje per zgjedhjet e reja ne 200 000 12, 1 vit para se shqiptareve t'u hiqen vizat nga federata Vulcan-Romulus-Cardassia. Edhe aty do jemi ne rradhe pas Serbise dhe Maqedonise.

PS: lakimet me emra te pervecem dhe te pergjithshem kane filluar dhe vazhdojne ne menyre konstante edhe ketu te peshku...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).