2 Komente

Te behesh politikan thua ti... si puna e Berishes, psh, ("politikan&quotsmileyqe nuk e rruan fare se ca mendimi ka opinioni per te...

Ja se cfar ndodh ne Shqiperi, krimi ne familje si pasoje e papunesise, varferise dhe stresit te jetes moderne shqipetare po vret me qindra njerez ne vit. Keto jane pasoja e diktatures te te paafteve, injoranteve, dhe kokpalareve qe udheheqin sot Shqiperine.

 

http://www.top-channel.tv/artikull.php?i...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).