A egziston "Facebook" ne Shqiperi ?

Ka kohe qe qarkullon nje foto ne internet te nje gazete te perditshme ne Tirane me emrin Facebook . Eshte montazh apo e vertete ?

 

i29.tinypic.com/v4xeud.jpg

10 Komente

po eshte shume e vertete, une  e kam blere disa here , madje u kam lene edhe disa sugjerime stafit, mund t'i besh add ne face book kesaj gazete dhe ata do te te pranojne si friend, jane te hapur...

kur ka blututh pse mos ket fejsuk smiley

ata publikojne dhe komentet qe bejne friendsat tek walli, dez... une nuk e dija po me qe publikuar edhe mua nje koment, kur hap gazeten shoh emrin tim atje... u thash qe here tjeter te mos e benin smiley dhe mbylla sqepin pastaj...

Ene kjo eshte manget, s'iu del Paloma qe lexojne dynjaja ne plazh gjithe diten lol.  Do bej peshku ndonje gazete, te lexojme ne plazh ndonje gje te hajrit? smiley Se per wireless sikur s'behet llaf smiley.

monde numri i pare kishte nje interviste shume interesante te herion mustafaraj "beni ecen vete " si dhe kishte edhe disa faqe te denja per letersine... nuk eshte si paloma jo... po sigurisht qe ka nevoje te permiresohet...

Kryenece, as s'e di fare se s'kam ble gazeta ne plazh.  Por po them me c'shoh cfare lexojne gjindja ne cadrat verdalle.  Apo s'i kane ngushtu cadrat kete vit (ne te gjitha plazhet ne Vlore pa perjashtim.)  Jo librin/gazeten e tjetrit/tjetres qe lexon pa problem fare, por kur do me vu tanning lotion bie fjala ne ... kurriz, rrezik ia ly komshise smiley.  

e mire se reciprokisht shkon lyerja smiley

Rrofsh smiley.  S'me kishte shku mendja per te mirat e reciprokes smiley.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).